Promocje

Odkodowany Fox i Fox Comedy

Oglądaj odkodowany kanał FOX i FOX Comedy przez cały grudzień. Pośród premier tego miesiąca na FOX-ie zobaczymy 2 sezon serialu Egzorcysty (premiera 18.12 o godz. 22.00). Natomiast od 1 grudnia na Fox Comedy zobaczymy 1,2,3 i 4 sezon serialu Sposób użycia - opowiadający o relacjach damsko-męskich widzianych oczyma świeżo zaręczonej pary, wieloletniego małżeństwa oraz kawalera szukającego swojej drugiej połówki. Emisje od poniedziałku do piątku od godz. 17.25. Włącz kanał 221 i 223 w naszej sieci. Oferta aktywna od pakietu Brązowego.
Zamów

Telefonia Mobilna

Promocja na telefonię mobilną!
Abonament "Normalny" teraz tylko 27,90 zł miesięcznie, a w nim wszystkie połączenia i SMS-y bez limitu. Dodatkowo 3 GB internetu w pakiecie. A dla Seniorów abonament już od 11,90 zł miesięcznie i aparat telefoniczny w promocyjnej cenie.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 58 738 97 01.
Zamów

Promocja - obecni Klienci

Promocja dla obecnych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet - w promocyjnej cenie + 1 miesiąc za 1,23 zł.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Promocja - nowi Klienci

Promocja dla nowych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet w promocyjnej cenie.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Internet Biznes

Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: 40 Mb/s za 50 zł, 80 Mb/s za 70 zł, 120 Mb/s za 90 zł, 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w TK Chopin, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 738 97 01.
Zamów

Promocja dla Seniora

Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. Dodatkowo seniorzy korzystający z telefonu stacjonarnego, przenosząc numer do naszej sieci dostaną 2 miesiące internetu za złotówkę. Abonament telefoniczny Senior to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł. Umowa na 12 mies., aktywacja 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów

Tenis Premium

Gratka dla fanów tenisa! Wszystkie turnieje Wielkiego Szlema na żywo w jakości HD dostępne na kanałach Premium Tenis Premium 1 i Tenis Premium 2.Ponad 400 godzin transmisji, setki meczów nieprzerywanych reklamami. Zamów dostęp do kanałów Tenis Premium w cenie 39,90 zł. Dostęp do programów obejmuje rozgrywki: French Open (Roland Garros) 2017, Wimbledon 2017, US Open 2017 oraz Australian Open 2018. Numery kanałów 517 i 518.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam teraz za 99 zł!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Teraz moduł można zakupić w promocyjnej cenie 99 zł.
Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
  • Hel, ul. Żeromskiego 14

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ