LATO Z KRYMINAŁEM OD 1 LIPCA NA EPIC DRAMA

22.06.2023

Od 1 lipca do końca sierpnia na kanale Epic Drama emitowane będą najbardziej lubiane serie kryminalne, zatem przygotujcie się na doskonalenie swoich umiejętności detektywistycznych i wspólne rozwiązywanie spraw razem z telewizyjnymi śledczymi i to bez wychodzenia z domu! W ramach cyklu „Lato z kryminałem” kanał Epic Drama wyemituje jedne z najbardziej kultowych serii detektywistycznych i kryminalnych, w tym między innymi „Wiedeńską krew”, „Pannę Marple” czy „Zagadki kryminalne panny Fisher”. Biorąc pod uwagę wyjątkową popularność kryminałów, przegapienie tego wydarzenia byłoby… przestępstwem!

1

Dzięki serialom będziemy podróżować nie tylko po świecie, ale także i w czasie. Codziennie odwiedzać będziemy współczesną Skandynawię w serii „Hjerson” – historii opartej na prozie Agathy Christie o Svenie Hjersonie, emerytowanym detektywie i znanym profilerze oraz młodej producentce filmowej, która chce stworzyć nowy program kryminalny z jego udziałem. Z kolei „Rillington Place” – trzyczęściowy, trzymający w napięciu thriller, badający prawdziwe zbrodnie seryjnego mordercy Johna Reginalda Christie – przeniesie nas do Londynu lat 40. i 50.; z kolei dzięki „Babilon Berlin”, jednemu z najlepszych seriali ostatnich lat, przeniesiemy się do szalonych lat 20. i metropolii zamieszkiwanej przez tych, którzy mają talent i ambicję, gdzie pod błyszczącą fasadą kryją się zubożałe masy dążące do poprawy swojego bytu.

„Fotograf śmierci” zabierze nas do Dublina w 1880 roku, gdzie podążać będziemy za znanym fotografem pamiątek Brockiem Blennerhassetem, próbującym wraz z siostrzenicą Nancy Vickers i nader entuzjastycznym asystentem Conallem Molloy’em ożywić swój biznes. „Dalgliesh”, serial kryminalny opowiadający o wyjątkowo enigmatycznym detektywie Dalglieshu, rozwiązującym nietypowe morderstwa, przeniesie nas do Anglii lat 70. W naszych kryminalnych eskapadach odwiedzimy też Paryż w serii „Paryż 1900: policja”, gdzie będziemy śledzić losy młodego i ambitnego inspektora odkrywającego poważną tajemnicę państwową. Morderstwa, szantaż, spiski, zamachy stanu – witamy w Belle Epoque! W cyklu „Lato z kryminałem” na antenie Epic Drama pojawią się również uwielbiani detektywi: panna Scarlet, detektyw Murdoch, Endeavour Morse, inspektor George Gently, panna Marple i nie tylko! Cykl „Lato z kryminałem”, który już od 1 lipca zagości na antenie Epic Drama, zagwarantuje wszystkim fanom kryminałów ekscytujące, trzymające w napięciu i pełne tajemnic lato – niezależnie od tego, czy spędzicie je w domu, czy będziecie cieszyć się słoneczną pogodą na wczasach.

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.