Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

02.10.2023

Polsat Viasat Nature zaprasza na „Spotkania z dziką Europą” – niezwykły cykl, który przeniesie widzów głęboko w serce nieokiełznanego piękna Europy, prezentując zapierające dech w piersiach filmy dokumentalne, które zachwycą bogatym ekosystemem kontynentu.

Od poniedziałku do piątku, od godziny 21:00, przez cały październik, Polsat Viasat Nature zabierze nas na imponującą wyprawę wzdłuż różnorodnych krajobrazów Wysp Brytyjskich, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii i Holandii. Wybierzemy się do północnej Anglii razem z premierowym programem „Anglia: cztery pory roku”, będziemy śledzić podróż samotnego wilka wędrującego przez Europę w nowym dokumencie „Wilki: wędrowcy bez granic”, a także poznamy serię „Przyroda w kraju wiatraków”, która zagłębia się w historię holenderskich wiatraków i bada ich wpływ na dziką przyrodę.

1

„Anglia: cztery pory roku” – premiera 2 października o 21:00

Nasza podróż rozpoczyna się wśród nieokiełznanej przyrody północnej Anglii, gdzie znajdują się parki narodowe „The Dales” i „North York Moors”. Te dwa oszałamiające regiony, obejmujące ponad trzy i pół tysiąca kilometrów kwadratowych nierównego terenu i znajdujące się w odległości jedynie 32 kilometrów od siebie, tworzą rozległy obszar dzikiego Yorkshire rozciągający się od wschodniego wybrzeża na zachód. To właśnie tutaj zamieszkują niektóre z najbardziej spektakularnych dzikich zwierząt Wielkiej Brytanii. Czteroodcinkowy dokument „Anglia: cztery pory roku” odkrywa sekrety tego zapierającego dech w piersiach regionu i odwiedza niezwykłe stworzenia, które żyją na tym zjawiskowym obszarze.

2

„Wilki: wędrowcy bez granic” – premiera 4 października o 21:00

Poznajmy porywającą opowieść o cudownym odrodzeniu się wilka w Europie. Niegdyś ten gatunek znajdował się na skraju wyginięcia, a w rozległych lasach Europy Wschodniej żyły jedynie jego niewielkie populacje. W ostatnich dziesięcioleciach, dzięki ścisłej ochronie prawnej, ten wspaniały gatunek miał szansę powrócić na kontynent i otrzymać nowe życie.
Dwuodcinkowa seria „Wilki: wędrowcy bez granic” opowiada historię o tym, jak te wspaniałe zwierzęta znalazły drogę powrotną z Polski przez Niemcy do Holandii i Belgii. Program śledzi podróż samotnego, młodego wilka wędrującego na zachód w poszukiwaniu własnego terytorium i partnerki oraz porusza kwestię skrajnych emocji związanych z powrotem tego gatunku.

3

„Przyroda w kraju wiatraków” – premiera 5 października o 21:00

Ostatni program z cyklu przeniesie nas do serca Holandii, a konkretnie do Alblasserwaard – miejsca o wyjątkowym krajobrazie ukształtowanym przez majestatyczne wiatraki. Chociaż ich złoty wiek już dawno minął, dziedzictwo wiatraków nadal trwa. Jeśli przyjrzysz się uważnie, odkryjesz prężnie rozwijającą się społeczność zwierząt żyjących na tych terenach. „Przyroda w kraju wiatraków” to urzekający, jednoodcinkowy program, który odkrywa fascynujący świat rycyków, czapli purpurowych, zajęcy, saren, żab moczarowych i osadników megera – motyli dziennych z rodziny rusałkowatych. Podążaj za tymi niezwykłymi stworzeniami przez zmieniające się pory roku i śledź ich starania, gdy stawiają czoła kluczowym wyzwaniom nieobliczalnej przyrody.

Cykl „Spotkania z dziką Europą” zabierze widzów we wciągającą podróż po cudach natury Starego Kontynentu. Celebrujmy bogatą bioróżnorodność Europy oraz niesamowite historie jej dzikiej przyrody – już od 2 października na Polsat Viasat Nature.

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.