menu icon

Pakiety usług

Pakiet Chopin GIGA

Pakiet Chopin GIGA
100 GB za 52,00 zł miesięcznie w TK Chopin!
Takiej oferty jeszcze nie mieliśmy! Teraz kupując telefonię mobilną Chopin Mobil internet mobilny 100 GB można kupić za 52,00 zł miesięcznie. Kliknij sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Pakiet Internet stacjonarny+mobilny

Pakiet Internet stacjonarny+mobilny
Internet stacjonarny + mobilny.
Pewność czy swoboda? Jeśli nie możesz się zdecydować jaki Internet wybrać to skorzystaj z naszej oferty Chopin NET+. Teraz kupując Internet stacjonarny 60 Mb/s dostajesz 5 GB internetu mobilnego za 7,00 zł/mies. Potrzebujesz więcej? Oferujemy również 100 GB za 52,00 zł miesięcznie. Kliknij sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Pakiet Chopin Mix

Pakiet Chopin Mix
Jeden pakiet, mnóstwo możliwości! Zobacz co daje połączenie wielu usług w pakiecie Chopin Mix. Telewizja, internet, telefon - miksuj usługi i zyskuj rabaty: promocyjne ceny na abonamenty telewizji i Internetu, telefonii mobilnej i stacjonarnej, promocje na aktywacje usług - 1,23 zł, dzierżawa routera Wi-Fi tylko 1,23 zł, dzierżawa dekodera - 1,23 zł, dzierżawa dekodera Multiroom 4,99 zł. Kliknij sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Pakiety Biznes

Pakiety Biznes
Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: do 20 Mb/s za 30 zł, do 40 Mb/s za 50 zł, do 80 Mb/s za 70 zł, do 120 Mb/s za 90 zł, do 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Nowość - Internet 20 Mb/s stworzony z myślą o małych firmach w cenie 30 zł. Internet dla Biznesu w TK Chopin, to się opłaca! Kliknij sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź


Jeśli poszukują Państwo taniego dostawcy szybkiego internetu, telewizji kablowej czy telefonii, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania naszych obecnych i przyszłych Klientów. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy Biura Obsługi Klienta w różnych lokalizacjach oraz infolinię, mamy też swój profil na Facebooku.
Nasze usługi szczególnie polecamy mieszkańcom Wejherowa i okolic – Pucka, Redy, Rumii czy Władysławowa. Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Kontakt z nami

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Hel, ul. Żeromskiego 14
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ