menu icon

Pakiety usług

Pakiety

Pakiety
Ustrzel promocje na pakiety telewizja + Internet za mniej niż 5 zł! Wybierz jeden z 3 pakietów: Ekonomiczny (TV Start Box + Net 150), Optymalny (pakiet TV Srebrny + Net 300) lub Familijny (pakiet TV Złoty + Net 650 Mb/s) i płać za pakiet niecałe 5 zł przez pierwsze 3 miesiące. Zadzwoń i zamów 58 738 97 01.
Zamów

Wakacje - Pakiet Smart Box

Wakacje - Pakiet Smart Box
Wakacje cenowe i płacisz połowę! Wybierz pakiet TV + Internet 60 Mb/s, 150 Mb/s, 300 Mb/s, 400 Mb/s, 650 Mb/s lub 800 Mb/s i korzystaj ze zniżek na Internet do 50%. Pakiet telewizyjny (Start Box) to aż 122 programy, w tym 48 w jakości HD, do którego dobrać można 18 pakietów tematycznych. Połącz telewizję z Internetem i oszczędzaj! Ciesz się swobodą wyboru! Z promocji mogą skorzystać obecni i nowi klienci. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy.
Sprawdź

Pakiet TV+Internet

Pakiet TV+Internet
Już teraz starujemy z super wakacyjnymi rabatami dla nowych i obecnych klientów!
Zyskaj aż 50% rabatu na szybki Internet światłowodowy do 1 Gb/s. Jak otrzymać rabat?
Jeśli nie jesteś naszym klientem - wybierz jeden z naszych wakacyjnych pakietów TV+ Internet i zyskaj 50% rabatu na Internet przy umowie na 23 miesiące (promocja obowiązuje od pakietu Internetu 150 Mb/s). Pamiętamy także o naszych obecnych klientach! Przedłuż umową na pakiet TV + Internet, zwiększ obecny pakiet internetowy, a zyskasz 50% rabatu na Internet przy umowie na 23 miesiące. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy!
Sprawdź


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Krokowa, ul. Krótka 7
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ