menu icon

Aktualne promocje

Odkodowane FOX i Disney Jr.

Odkodowane FOX i Disney Jr.
Polecamy odkodowane kanały FOX i Disney Junior do 11 listopada. A co zobaczymy na antenie kanałów? Od 13 października FOX wyemituje 3. sezon serialu "Szpital New Amsterdam", gdzie ekipie Maksa Goodwina przyjdzie się zmagać ze skutkami fali zakażeń koronawirusem i to w jego najcięższym stadium. Emisja w środy o godz. 22.00. Natomiast od 16 października Disney Junior wyemituje nowe odcinki "Spidey i Super-Kumple". Włącz 221 - FOX i 711 - Disney Junior na pilocie.
Zamów

Telewizja Internetowa

Telewizja Internetowa
Już wkrótce do oferty TK Chopin wprowadzona zostanie nowa usługa – Telewizja Internetowa, dająca dostęp do usług telewizyjnych jedynie za pomocą łącza internetowego od dowolnego dostawcy Internetu. Dostępnych będzie do 200 kanałów telewizyjnych, w tym kanały 4K i HD. Telewizja Internetowa umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach jednocześnie – na telewizorze, laptopie czy smatfonie. Dużą zaletą usługi jest możliwość nagrywania i odtwarzania treści do 5 dni wstecz. Ceny pakietów w ofercie promocyjnej już od 29 zł/mc! O szczegółach informować będziemy wkrótce na naszej stronie internetowej.
Zamów

Wakacje cenowe

Wakacje cenowe
Z nami wakacje cenowe wciąż trwają! Zyskaj aż 50% rabatu na szybki Internet światłowodowy do 1 Gb/s. Jak otrzymać rabat?
Jeśli nie jesteś naszym klientem - wybierz jeden z naszych wakacyjnych pakietów TV+ Internet i zyskaj 50% rabatu na Internet przy umowie na 24 miesiące (promocja obowiązuje od pakietu Internetu 150 Mb/s). Pamiętamy także o naszych obecnych klientach! Przedłuż umową na pakiet TV + Internet, zwiększ obecny pakiet internetowy, a zyskasz 50% rabatu na Internet przy umowie na 24 miesiące. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy!Zamów

Telefon mobilny

Telefon mobilny
Przenieś telefon do TK Chopin i otrzymaj dodatkowe 30 GB danych. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a my załatwimy wszystkie formalności związane z przeniesieniem numeru i damy Ci dodatkowe 10 GB przez 3 miesiące. Wybierając ofertę CHOPIN MOBIL w promocyjnej cenie 23,90 zł zyskasz rozmowy i SMS-y bez limitu i aż 21 GB internetu (31 GB dla przenoszących numer przez 3 miesiące). Wejdź w zakładkę "PRZENIEŚ NUMER" i skorzystaj z promocji już dziś! Szczegóły oferty pod numerem 58 738 97 01.
Przenieś numer

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Skorzystaj ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny. Zamów usługi z rabatem 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do pakietu - Internet + Telewizja i 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę telefonii mobilnej przy zakupie 5 kart SIM w ramach usługi Rodzinny Abonament. Posiadasz Kartę Dużej Rodziny lub korzystasz z lokalnych programów KDR w Redzie, Rumi, Pucku i Gdańsku? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 58 738 97 01.
Zamów


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Krokowa, ul. Krótka 7
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ