menu icon

Aktualne promocje

Wakacje cenowe

Wakacje cenowe
Z nami wakacje możesz mieć wcześniej! Już teraz starujemy z super wakacyjnymi rabatami dla nowych i obecnych klientów.
Zyskaj aż 50% rabatu na szybki Internet światłowodowy do 1 Gb/s. Jak otrzymać rabat?
Jeśli nie jesteś naszym klientem - wybierz jeden z naszych wakacyjnych pakietów TV+ Internet i zyskaj 50% rabatu na Internet przy umowie na 23 miesiące (promocja obowiązuje od pakietu Internetu 150 Mb/s). Pamiętamy także o naszych obecnych klientach! Przedłuż umową na pakiet TV + Internet, zwiększ obecny pakiet internetowy, a zyskasz 50% rabatu na Internet przy umowie na 23 miesiące. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my oddzwonimy!Zamów

Odkodowany National Geographic

Odkodowany National Geographic
Odkodowany National Geographic! Od 15 kwietnia do 15 maja zapraszamy na odkodowane pasmo kanału National Geographic. Spośród ramówki polecamy serię "Europa z powietrza", w której możemy poznać niezwykłe miejsca z różnych europejskich krajów. Emisja w środy o godz. 22.00.
Zamów

Przyspieszamy

Przyspieszamy
Przyspieszamy! Już teraz można skorzystać z oferty Internetu światłowodowego do 800 Mb/s! Jeśli potrzebujesz szybkiego i stabilnego łącza o przepływie do 800/ 40 Mb/s – zadzwoń: 58 738 97 01.
Zamów

Migamy

Migamy
Język migowy w TK Chopin! Z przyjemnością informujemy, że można skorzystać z tłumacza języka migowego w naszej firmie. Odwiedzając Biuro Obsługi Klienta w Wejherowie lub klikając na ikonkę migamy na stronie internetowej www.tkchopin.pl umożliwiamy połączenie online z tłumaczem języka migowego. Ikonka "Migam" znajduje się na stronie głównej (na górze, po prawej stronie). Osoby odwiedzające nas osobiście w biurze obsługi w Wejherowie prosimy udać się na stanowisko z oznaczeniem "Obsługa osób niesłyszących lub niemówiących". Z tłumacza języka migowego skorzystać można od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.
Zamów

Promocja Canal+

Promocja Canal+
Promocja na Pakiet CANAL+ Prestige zawierający 8 kanałów: CANAL+, CANAL+ +1, CANAL+ Film, CANAL+ Dokument, CANAL+ Family, CANAL+ Seriale, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2. Najlepsze premiery filmowe i najciekawsze rozgrywki sportowe na CANAL+ w promocyjnej cenie 44,90 zł. Uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u lub zadzwoń 58 738 97 01.
Zamów

Telefon mobilny

Telefon mobilny
Przenieś telefon do TK Chopin i otrzymaj dodatkowe 30 GB danych. Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a my załatwimy wszystkie formalności związane z przeniesieniem numeru i damy Ci dodatkowe 10 GB przez 3 miesiące. Wybierając ofertę CHOPIN MOBIL w promocyjnej cenie 23,90 zł zyskasz rozmowy i SMS-y bez limitu i aż 21 GB internetu (31 GB dla przenoszących numer przez 3 miesiące). Wejdź w zakładkę "PRZENIEŚ NUMER" i skorzystaj z promocji już dziś! Szczegóły oferty pod numerem 58 738 97 01.
Przenieś numer

Chopin GO

Chopin GO
Mobilny Multiroom zawsze pod ręką! Zamów usługę Chopin GO i oglądaj do 101 kanałów telewizyjnych na urządzeniach mobilnych. Z usługi mogą korzystać Abonenci TK Chopin, którzy posiadają konto eBOK i mają wykupiony pakiet telewizyjny (za wyjątkiem pakietu Stalowego). Aplikacja posiada intuicyjny interfejs i umożliwia oglądanie audycji nawet do 7 dni wstecz na wybranych kanałach. Z usługi Chopin GO można korzystać na trzech urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Zadzwoń i zamów usługę 58 738 97 01.
Zamów

Twoja Telewizja Religijna

Twoja Telewizja Religijna
Okno otwarte kanałów Twojej Telewizji Religijnej. Na kanałach 40- 64 znajdziesz podgląd na żywo z kamer kościołów, dzięki czemu możesz uczestniczyć w mszy świętej w swojej parafii. Podgląd z kamer dostępny jest także na portalu Nadmorski24- zakładka "kościoły ONLINE". Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach oglądając przekaz online z pomorskich świątyń.
Zamów

Internet dla Ucznia

Internet dla Ucznia
Twoje dziecko potrzebuje szybkiego internetu do lekcji online? Skorzystaj z naszej promocji na 300 Mb/s internet i płać mniej przez pierwsze 3 miesiące! Zapewniamy nowoczesne łącze światłowodowe oraz całodobowe wsparcie techniczne. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły oferty na Internet dla Ucznia: 58 738 97 01.
Zamów

HBO + HBO GO promocja

HBO + HBO GO promocja
HBO HD + HBO GO za 29,90 zł! Zamów dostęp do usługi HBO (28 zł mies.), a dostaniesz dostęp do usługi HBO GO za 1,9 zł. Dodatkowo aktywacja usługi w promocyjnej cenie 1,23 zł. HBO HD to pakiet trzech kanałów Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, natomiast HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który umożliwia nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych filmów, dokumentów i seriali produkcji HBO. HBO GO daje również możliwość korzystania z kanałów linearnych HBO, HBO 2 oraz HBO 3. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01.
Zamów

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Skorzystaj ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny. Zamów usługi z rabatem 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do pakietu- Internet + Telewizja i 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę telefonii mobilnej przy zakupie 5 kart SIM w ramach usługi Rodzinny Abonament. Posiadasz Kartę Dużej Rodziny lub korzystasz z lokalnych programów KDR w Redzie, Rumi, Pucku i Gdańsku? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 58 738 97 01.
Zamów

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe
Chcesz być bezpieczny w sieci? Skorzystaj z naszej usługi PAKIET BEZPIECZEŃSTWA i zyskaj niezawodną ochronę komputera i smartfona przed wirusami. Pakiet Bezpieczeństwa Chopin na 1 urządzenie w cenie 7,99 zł/miesięcznie, 2 urządzenia- 9,90 zł/mies., 3 urządzenia- 12,90 zł/mies., 5 urządzeń- 19,90 zł/mies. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01 lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Koszt zakupu modułu to 99,00 zł. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Promocja dla Seniora

Promocja dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 25,00 zł za internet. A może interesuje Cię usługa telefonii stacjonarnej? Abonament telefoniczny Senior w naszej sieci to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł przy umowie na 23 miesiące lub rabat na abonament do 2 miesięcy za 1,23 zł. Skorzystaj też z promocji na telefonię mobilną z rozmowami bez limitu i 2 GB internetu za 17,90 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Krokowa, ul. Krótka 7
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ