menu icon

Promocje

Promocja - obecni Klienci

Promocja - obecni Klienci
Promocja dla obecnych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet - w promocyjnej cenie + 1 miesiąc za 1,23 zł.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Promocja - nowi Klienci

Promocja - nowi Klienci
Promocja dla nowych Klientów:
- pakiet telewizja + internet w promocyjnej cenie. Dodatkowo router Wi-Fi w dzierżawie za 1 grosz.
- lub internet w promocyjnej cenie.
Kliknij Sprawdź i zobacz szczegóły promocji.
Sprawdź

Canal+

Canal+
Pakiet Canal+ P8 teraz w promocyjnej cenie! PAKIET CANAL+ 8 HD to 8 kanałów tematycznych. 5 spośród nich to kanały filmowe pokazujące największe hity filmowe i serialowe przedstawiający w telewizji po raz pierwszy. Canal+ Discovery to kanał prezentujący filmy i serie dokumentalne. Natomiast Canal + Sport i Sport 2 pokazują największe wydarzenia sportowe, w tym: UEFA Champions League, Premier League, Ekstraklasa, GP żużla. Kup dostęp do pakietu Canal+ P8 HD w cenie 37,80 zł lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

FOX Comedy

FOX Comedy
Kanał Fox Comedy odkodowany przez cały luty! A w tym miesiącu zobaczymy między innymi nowy serial komediowy LA do VEGAS, który opowiada o załodze samolotu oraz jego ekscentrycznych pasażerach. W każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem – wygrać w kasynie! Dwuodcinkowa premiera LA do VEGAS nadleci na FOX Comedy w sobotę 3 lutego o godz. 21:05! Włącz kanał 223 w naszej sieci.
Zamów

HBO GO

HBO GO
Zamów dostęp do usługi HBO GO już teraz i ciesz się z oglądania setek godzin ulubionych filmów i seriali z oferty HBO do dwóch miesięcy w prezencie. Po tym okresie zapłacisz 29,90 zł/ mc. Tylko teraz dodatkowo bezpłatna aktywacja usługi. Uruchom HBO GO samodzielnie na swoim koncie w eBOK-u lub zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01. Nowość w HBO GO – oddzielna, rozbudowana sekcja KIDS z bogatą ofertą dla dzieci, która podzielona jest według wieku oraz bohaterów bajek. Najmłodsi widzowie znajdą tam szereg swoich ulubionych animacji.
Zamów

Telefonia Mobilna

Telefonia Mobilna
Promocja na telefonię mobilną!
Abonament "Normalny" teraz tylko 27,90 zł miesięcznie, a w nim wszystkie połączenia i SMS-y bez limitu. Dodatkowo 3 GB internetu w pakiecie. A dla Seniorów abonament już od 11,90 zł miesięcznie i aparat telefoniczny w promocyjnej cenie.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 58 738 97 01.
Zamów

Promocja dla Seniora

Promocja dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 19,90 zł za internet. Dodatkowo seniorzy korzystający z telefonu stacjonarnego, przenosząc numer do naszej sieci dostaną 2 miesiące internetu za złotówkę. Abonament telefoniczny Senior to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł. Umowa na 12 mies., aktywacja 1,23 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów

Internet Biznes

Internet Biznes
Jesteś właścicielem firmy? Korzystasz z usług internetu? Sprawdź naszą ofertę: 40 Mb/s za 50 zł, 80 Mb/s za 70 zł, 120 Mb/s za 90 zł, 250 Mb/s za 100 zł. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł. Internet dla Biznesu w TK Chopin, to się opłaca! Zadzwoń i zamów 58 738 97 01.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam teraz za 99 zł!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Teraz moduł można zakupić w promocyjnej cenie 99 zł.
Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów


Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Władysławowo, ul. Hallera 19/Dom Rybaka piętro 7
  • Hel, ul. Żeromskiego 14
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ