menu icon

Porównanie pakietów

PAKIET
STALOWY
49 pr.
PAKIET
START BOX
130 pr.
PAKIET
SREBRNY
182 pr.
PAKIET
ZŁOTY
238 pr.
PAKIET
PLATYNOWY
255 pr.
STALOWY
Chopin Info, LCN 2

Chopin Info, LCN 2

- Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra, LCN 3

Chopin Extra, LCN 3

- Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1, LCN 4

TVP 1, LCN 4

- Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2, LCN 5

TVP 2, LCN 5

- Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk, LCN 6

TVP 3 Gdańsk, LCN 6

- Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls, LCN 7

TV Puls, LCN 7

- Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN, LCN 8

TVN, LCN 8

- Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat, LCN 9

Polsat, LCN 9

- Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7, LCN 10

TVN 7, LCN 10

- Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV, LCN 11

TTV, LCN 11

- Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 4, LCN 12

TV 4, LCN 12

- Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia, LCN 13

TVP Polonia, LCN 13

- Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura, LCN 14

TVP Kultura, LCN 14

- TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia, LCN 15

TVP Historia, LCN 15

- Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka, LCN 16

TVP Rozrywka, LCN 16

- Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat, LCN 17

Super Polsat, LCN 17

- Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2, LCN 18

Puls 2, LCN 18

- Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6, LCN 19

TV 6, LCN 19

- Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

TVP Nauka, LCN 22

TVP Nauka, LCN 22

- Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia.

Eska TV, LCN 23

Eska TV, LCN 23

- ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

Metro, LCN 24

Metro, LCN 24

- Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP 1, LCN 25

WP 1, LCN 25

- Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV,  LCN 27

Zoom TV, LCN 27

- Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie, sensacyjne opowieści, fascynują

Nowa TV, LCN 28

Nowa TV, LCN 28

- Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC, LCN 29

TVP ABC, LCN 29

- Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena TV, LCN 30

Antena TV, LCN 30

- Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV, LCN 31

Polo TV, LCN 31

- Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra, LCN 32

Eska TV Extra, LCN 32

- Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam, LCN 33

TV Trwam, LCN 33

- Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV, LCN 34

Fokus TV, LCN 34

- Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TVP 3 Białystok, LCN 80

TVP 3 Białystok, LCN 80

- Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. Kanał nadaje z ośrodka regionalnego Białystok i obejmuje zasięgiem województwo podlaskie.

TVP 3 Bydgoszcz, LCN 81

TVP 3 Bydgoszcz, LCN 81

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Bydgoszcz nadaje z ośrodka regionalnego Bydgoszcz i obejmuje zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.

TVP 3 Gorzów Wielkopolski, LCN 82

TVP 3 Gorzów Wielkopolski, LCN 82

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Gorzów Wielkopolski nadaje z ośrodka regionalnego Gorzów Wielkopolski i obejmuje zasięgiem województwo lubuskie.

TVP 3 Katowice LCN 83

TVP 3 Katowice LCN 83

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Katowice nadaje z ośrodka regionalnego Katowice i obejmuje zasięgiem województwo śląskie.

TVP 3 Kraków LCN 84

TVP 3 Kraków LCN 84

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kraków nadaje z ośrodka regionalnego Kraków i obejmuje zasięgiem województwo małopolskie.

TVP 3 Szczecin LCN 85

TVP 3 Szczecin LCN 85

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Szczecin nadaje z ośrodka regionalnego Szczecin i obejmuje zasięgiem województwo zachodniopomorskie.

TVP 3 Warszawa LCN 86

TVP 3 Warszawa LCN 86

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Warszawa nadaje z ośrodka regionalnego Warszawa i obejmuje zasięgiem województwo mazowieckie.

TVP 3 Kielce LCN 87

TVP 3 Kielce LCN 87

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kielce nadaje z ośrodka regionalnego Kielce i obejmuje zasięgiem województwo świętokrzyskie.

TVP 3 Lublin LCN 88

TVP 3 Lublin LCN 88

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Lublin nadaje z ośrodka regionalnego Lublin i obejmuje zasięgiem województwo lubelskie.

TVP 3 Łódź LCN 89

TVP 3 Łódź LCN 89

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Łódź nadaje z ośrodka regionalnego Łódź i obejmuje zasięgiem województwo łódzkie.

TVP 3 Olsztyn LCN 90

TVP 3 Olsztyn LCN 90

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Olsztyn nadaje z ośrodka regionalnego Olsztyn i obejmuje zasięgiem województwo warmińsko-mazurskie.

TVP 3 Opole LCN 91

TVP 3 Opole LCN 91

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Opole nadaje z ośrodka regionalnego Opole i obejmuje zasięgiem województwo opolskie.

TVP 3 Poznań LCN 92

TVP 3 Poznań LCN 92

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Poznań nadaje z ośrodka regionalnego Poznań i obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Rzeszów LCN 93

TVP 3 Rzeszów LCN 93

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Rzeszów nadaje z ośrodka regionalnego Rzeszów i obejmuje zasięgiem województwo podkarpackie.

TVP 3 Wrocław LCN 94

TVP 3 Wrocław LCN 94

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Wrocław nadaje z ośrodka regionalnego Wrocław i obejmuje zasięgiem województwo dolnośląskie.

TVP Wilno, LCN 95

TVP Wilno, LCN 95

- Jest to kanał skierowany do Polaków na Litwie. W ramówce programu zobaczymy najświeższe informacje oraz bogatą ofertę programów własnych.

TVP Info, LCN 100

TVP Info, LCN 100

- Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

Stopklatka, LCN 209

Stopklatka, LCN 209

- Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

TVP Sport, LCN 519

TVP Sport, LCN 519

- Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

SREBRNY
Twoja Telewizja Morska, LCN 1

Twoja Telewizja Morska, LCN 1

- Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Polsat 2, LCN 20

Polsat 2, LCN 20

- Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1, LCN 21

Polonia 1, LCN 21

- Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP, LCN 26

TVP, LCN 26

- Oferta programowa skierowna do aktywnego widza zainteresowanego kuchnią, organizacją wnętrz, zdrowym trybem życia, który kocha seriale i dobrą rozrywkę.

TTR - Kębłowo, LCN 40

TTR - Kębłowo, LCN 40

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie

TTR - Hel, LCN 41

TTR - Hel, LCN 41

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu

TTR - Władysławowo, LCN 42

TTR - Władysławowo, LCN 42

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie

TTR - Wejherowo Klasztor, LCN 43

TTR - Wejherowo Klasztor, LCN 43

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR - Rumia, LCN 44

TTR - Rumia, LCN 44

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR - Reda, Wniebowzięcia, LCN 45

TTR - Reda, Wniebowzięcia, LCN 45

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR - Reda, św. Antoniego, LCN 46

TTR - Reda, św. Antoniego, LCN 46

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR - Gniewino, LCN 47

TTR - Gniewino, LCN 47

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR - Strzebielino, LCN 48

TTR - Strzebielino, LCN 48

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR - Wejherowo, Kolegiata, LCN 49

TTR - Wejherowo, Kolegiata, LCN 49

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR - Wejherowo, św. Leona, LCN 50

TTR - Wejherowo, św. Leona, LCN 50

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie.

TTR - Wejherowo, Rybacka, LCN 51

TTR - Wejherowo, Rybacka, LCN 51

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR - Wejherowo, Chrystusa Króla, LCN 52

TTR - Wejherowo, Chrystusa Króla, LCN 52

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR - Bożepole Wielkie, LCN 53

TTR - Bożepole Wielkie, LCN 53

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR - Puck, LCN 54

TTR - Puck, LCN 54

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR - Wierzchucino, LCN 55

TTR - Wierzchucino, LCN 55

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie

TTR - Żarnowiec, LCN 56

TTR - Żarnowiec, LCN 56

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu

TTR - Bolszewo, LCN 57

TTR - Bolszewo, LCN 57

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie

TTR - Białogóra, LCN 58

TTR - Białogóra, LCN 58

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze

TTR - Orle, LCN 59

TTR - Orle, LCN 59

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu

TTR - Wejherowo Boromeusza, LCN 60

TTR - Wejherowo Boromeusza, LCN 60

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Karola Boromeusza w Wejherowie

TTR - Nadole, LCN 61

TTR - Nadole, LCN 61

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Augustyna Biskupa w Nadolu

TTR - Rumia Janowo, LCN 62

TTR - Rumia Janowo, LCN 62

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jana z Kęt, Rumia Janowo

TTR Gowino, LCN 63

TTR Gowino, LCN 63

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Izydora w Gowinie

TTR Kąpino, LCN 64

TTR Kąpino, LCN 64

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Kąpinie.

TTR Krokowa, LCN 65

TTR Krokowa, LCN 65

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

TTR Tyłowo, LCN 66

TTR Tyłowo, LCN 66

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tyłowie.

Biznes 24, LCN 101

Biznes 24, LCN 101

- To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

TVN 24 BiS, LCN 102

TVN 24 BiS, LCN 102

- Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

News 24, LCN 103

News 24, LCN 103

- News 24 to zupełnie nowa, niezależna, polska telewizja.

Wydarzenia24, LCN 104

Wydarzenia24, LCN 104

- W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Polsat News 2, LCN 105

Polsat News 2, LCN 105

- Telewizja informacyjna o tematyce biznesowej. W ofercie znajdziemy programy informacyjne, poradnikowe i publicystyczne.

Polsat News, LCN 110

Polsat News, LCN 110

- Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

TVN 24, LCN 111

TVN 24, LCN 111

- Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

AXN, LCN 200

AXN, LCN 200

- AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

Kino TV, LCN 203

Kino TV, LCN 203

- Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Kino Polska, LCN 207

Kino Polska, LCN 207

- Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

Ale Kino+, LCN 208

Ale Kino+, LCN 208

- Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

Tele 5, LCN 210

Tele 5, LCN 210

- Program o charakterze rozrywkowym. Odbiorcy znajdą tutaj ulubione seriale i filmy komediowe, sensacyjne, science-fiction, dramaty, obyczajowe, kryminalne, thrillery i horrory.

TVP Seriale, LCN 215

TVP Seriale, LCN 215

- TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

AMC, LCN 218

AMC, LCN 218

- To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

Paramount Channel, LCN 219

Paramount Channel, LCN 219

- Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Fox, LCN 221

Fox, LCN 221

- FOX to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze seriale pochodzące z amerykańskich wytwórni. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki, nawet kilkanaście godzin po premierze w USA.

TVN Fabuła, LCN 222

TVN Fabuła, LCN 222

- Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

Filmax, LCN 225

Filmax, LCN 225

- Stałą propozycją ramówki telewizji Filmax jest program „Kabaretowy szał”, w którym można skecze polskich kabaretów. Oprócz tego ramówka ma być wypełniona filmami i serialami.

SCI FI, LCN 226

SCI FI, LCN 226

- SCI FI to ekscytująca i wciągająca rozrywka dla widzów. Ofertę programową tworzą znane produkcje science-ficition, seriale pełne akcji, hity filmowe.

RedTOP TV, LCN 227

RedTOP TV, LCN 227

- to kanał filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” – kin amerykańskiego oraz europejskiego.

13 Ulica, LCN 228

13 Ulica, LCN 228

- 13 Ulica to kanał zapewniający widzom historie o zbrodniach. Programy stacji skierowane są do widzów, którzy lubią odczuwać dreszczyk emocji i rozwiązywać zagadki kryminalne.

CBS Europa, LCN 229

CBS Europa, LCN 229

- Stacja emituje najwspanialsze kino świata. Widzowie odnajdą tutaj komercyjne przeboje, najlepsze produkcje awangardowe, niezapomnianą klasykę oraz współczesne arcydzieła.

Romance TV, LCN 230

Romance TV, LCN 230

- Najbardziej kobiecy kanał w Polsce. Stacja oferuje najlepsze europejskie filmy i seriale o wielkich uczuciach. Widzowie mogą poznać historie pełne namiętnej miłości, magicznego romantyzmu i zazdrości.

Comedy Central, LCN 232

Comedy Central, LCN 232

- Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Polsat Comedy Central Extra, LCN 233

Polsat Comedy Central Extra, LCN 233

- Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVN Turbo, LCN 302

TVN Turbo, LCN 302

- Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

CBS Reality, LCN 305

CBS Reality, LCN 305

- Oferta programowa obejmuje filmy dokumentalne i seriale kryminalne ukazujące prawdziwe życie, takie jakim je znamy.

Discovery Life, LCN 306

Discovery Life, LCN 306

- Stacja oferuje rozrywkę i ciekawe treści programowe. Ofertę tworzą programy pokazujące dziką przyrodę i zwierzęta, a także serie kulinarne, filmy fabularne czy seriale zagraniczne.

4K
Ultra TV 4K, LCN 308

Ultra TV 4K, LCN 308

- W ofercie kanału Ultra TV 4K znajdują się audycje filmowe, muzyczne i dokumentalne nadawane wyłącznie w jakości 4K.

TLC, LCN 309

TLC, LCN 309

- Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

Polsat Rodzina, LCN 312

Polsat Rodzina, LCN 312

- kanał o tematyce rodzinnej i religijnej. W ramówce zobaczymy m.in. programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej.

TVN Style, LCN 313

TVN Style, LCN 313

- Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

E!, LCN 314

E!, LCN 314

- E! Entertainment ukazuje najnowsze trendy ze świata mody, filmu, muzyki, sztuki oraz barwnego życia Hollywood. Widzowie odnajdą tutaj relacje z czerwonych dywanów i popularne reality show z gwiazdami.

HGTV LCN 315

HGTV LCN 315

- HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

StudioMED TV, LCN 317

StudioMED TV, LCN 317

- to pierwszy w Europie kanał telewizyjny o zdrowiu skierowany do szerokiej widowni. Jego misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

BBC Brit, LCN 323

BBC Brit, LCN 323

- Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy -motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

TV Okazje, LCN 324

TV Okazje, LCN 324

- TV Okazje to obecnie jedyny kanał telezakupowy w Polsce, który nadawany jest całą dobę.

TVP Kobieta, LCN 325

TVP Kobieta, LCN 325

- jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Active Family, LCN 326

Active Family, LCN 326

- Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

Red Carpet TV, LCN 327

Red Carpet TV, LCN 327

- Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

DTX, LCN 329

DTX, LCN 329

- Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

TVT Zgorzelec, LCN 350

TVT Zgorzelec, LCN 350

- Telewizja Regionalna TVT, Zgorzelec.

Asta HD, LCN 351

Asta HD, LCN 351

- lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

TV Toruń HD, 352 LCN

TV Toruń HD, 352 LCN

- Telewizja Toruń - aktualności z Torunia.

Eltronik Brodnica HD, 352 LCN

Eltronik Brodnica HD, 352 LCN

- Obejrzyj online wiadomości brodnickie, nowomiejskie i lubawskie, emitowane na antenie programu lokalnego telewizji kablowej ELTRONIK.

TVSM Grudziądz HD, LCN 354

TVSM Grudziądz HD, LCN 354

- TVSM to autorski kanał Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, najlepsza pozycja dla osób zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami z miasta. Najświeższe informacje przygotowuje dla

TV Regio, LCN 355

TV Regio, LCN 355

- TV Regio to kanał produkowany przez lokalne stacje telewizyjne z całej Polski.

TVS, LCN 356

TVS, LCN 356

- Stacja promująca uniwersalne treści. Ramówkę tworzą rzetelne informacje, audycje muzyczne, lifestylowe, produkcje o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TVC, LCN 357

TVC, LCN 357

- TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, bajki i informacje z regionów.

Telewizja TVT, LCN 358

Telewizja TVT, LCN 358

- regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska.

Planete+, LCN 400

Planete+, LCN 400

- Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Travel Channel, LCN 401

Travel Channel, LCN 401

- Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

TVP Dokument, LCN 404

TVP Dokument, LCN 404

- Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

Discovery Science, LCN 406

Discovery Science, LCN 406

- Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Discovery Channel, LCN 410

Discovery Channel, LCN 410

- Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

National Geographic, LCN 414

National Geographic, LCN 414

- National Geographic Channel to wielowymiarowy świat przygód w najlepszej jakości obrazu. Na ofertę programową składają się pasjonujące i inspirujące filmy dokumentalne.

Polsat Viasat Explore, LCN 418

Polsat Viasat Explore, LCN 418

- Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

Polsat Doku, LCN 423

Polsat Doku, LCN 423

- Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

Sport Klub, LCN 500

Sport Klub, LCN 500

- Kanał sportowy o europejskim zasięgu. Odbiorcy znajdą tu głównie programy skupiające się na grach zespołowych. Stacja transmituje wydarzenia koszykarskie oraz rozgrywki piłkarskie.

Eleven Sports 3, LCN 505

Eleven Sports 3, LCN 505

- Kanał oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, filmy dokumentalne o tematyce sportowej oraz powtórki najciekawszych wydarzeń sportowych.

Eurosport 1, LCN 507

Eurosport 1, LCN 507

- Ramówkę tworzą wydarzenia sportowe: tenisowe turnieje Wielkiego Szlema Australian Open, Roland Garros i US Open, Tour de France, mistrzostwa świata pływaniu i mistrzostwa Europy w lekkoatletyce.

Eurosport 2, LCN 508

Eurosport 2, LCN 508

- Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

FightBox, LCN 509

FightBox, LCN 509

- To kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo czy zapasy. Zobaczymy tu relacje z mistrzostw lig i federacji z USA, Europy i Japonii.

Polsat Sport, LCN 511

Polsat Sport, LCN 511

- Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

CANAL+ SPORT 5, LCN 516

CANAL+ SPORT 5, LCN 516

- Kanał sportowy o unikalnej informacyjno-publicystycznej formule programowej.

Polsat Games, LCN 518

Polsat Games, LCN 518

- Program poświęcony e-sportowi i grom komputerowym.

Gametoon, LCN 523

Gametoon, LCN 523

- Międzynarodowy polskojęzyczny kanał poświęcony e-sportowi, odbiorcami kanału są osoby interesującymi się grami.

Erox, LCN 551

Erox, LCN 551

- Kanał dla dorosłych oferujący widzom filmy erotyczne typu „soft”.

Eroxxx, LCN 552

Eroxxx, LCN 552

- Kanał dla dorosłych oferujący widzom filmy erotyczne typu „hard”.

MTV Polska, LCN 600

MTV Polska, LCN 600

- Najpopularniejszy kanał muzyczny w wysokiej jakości HD. Ramówkę tworzą zarówno pasma muzyczne, wydarzenia z koncertów i informacje ze świata muzyki, jak również polskie produkcje rozrywkowe.

MTV 90s, LCN 601

MTV 90s, LCN 601

- Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

Club MTV, LCN 602

Club MTV, LCN 602

- Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits, LCN 603

MTV Hits, LCN 603

- Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

MTV Europe, LCN 604

MTV Europe, LCN 604

- Kanał muzyczno rozrywkowy nadawany w wielu krajach europejskich. Rano i wieczorem prezentowane są popularne utwory muzyczne, a pozostałej części czasu antenowego programy reality show i seriale.

MTV 00s, LCN 605

MTV 00s, LCN 605

- to całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

MTV 80s, LCN 606

MTV 80s, LCN 606

- Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

Nickmusic, LCN 607

Nickmusic, LCN 607

- Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

4FUN.TV, LCN 608

4FUN.TV, LCN 608

- Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Kids, LCN 609

4Fun Kids, LCN 609

- 4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

4FUN DANCE, LCN 610

4FUN DANCE, LCN 610

- Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

Kino Polska Muzyka, LCN 611

Kino Polska Muzyka, LCN 611

- Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

MCM TOP, LCN 618

MCM TOP, LCN 618

- Francuski kanał muzyczny nadawany 24 godziny na dobę. Bogata oferta od najnowszych gatunków muzyki tanecznej, przez muzykę rap, pop po rocka.

Vox Music TV, LCN 620

Vox Music TV, LCN 620

- VOX Music TV to kanał muzyczno- rozrywkowy prezentujący teledyski z największymi hitami muzyki tanecznej lat 80., 90., 00 oraz muzyki współczesnej. W stacji usłyszymy również nagrania Disco Polo.

Mixtape, LCN 621

Mixtape, LCN 621

- jest w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP i skupia największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku w jednym miejscu.

Music Box Polska, LCN 622

Music Box Polska, LCN 622

- Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MiniMini+, LCN 700

MiniMini+, LCN 700

- Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

teleTOON+, LCN 701

teleTOON+, LCN 701

- Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Cartoon Network, LCN 702

Cartoon Network, LCN 702

- Cartoon Network HD to kanał telewizyjny dla dzieci emitujący popularne seriale animowane pełne akcji, humoru i przygód.

Nickelodeon, LCN 703

Nickelodeon, LCN 703

- Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Duck TV, LCN 704

Duck TV, LCN 704

- Stacja skierowana do najmłodszych dzieci, w wieku od 6 do 36 miesiąca życia, a także ich rodziców. Oferta programowa obejmuje animacje oraz krótkie bajki rysunkowe.

Disney Channel, LCN 710

Disney Channel, LCN 710

- Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

Junior Music, LCN 715

Junior Music, LCN 715

- to kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

CNN, LCN 900

CNN, LCN 900

- CNN -Cable News Network to amerykańska telewizja informacyjna. Stacja CNN to pierwszy tego typu kanał na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner i nadaje 24 godziny na dobę.

DW, LCN 901

DW, LCN 901

- Zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji Deutsche Welle. Ramówkę stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i arabskim.

Ukraina 24, LCN 902

Ukraina 24, LCN 902

- Kanał nadaje najświeższe informacje z Ukrainy – serwisy, programy informacyjne oraz autorskie wywiady.

TVP World, LCN 903

TVP World, LCN 903

- całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim.

BBC World News, LCN 907

BBC World News, LCN 907

- BBC World to kanał informacyjny, w którym przez 24 godziny emitowane są najświeższe wiadomości z całego świata. Serwisy nadawane są z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

France 24 En, LCN 908

France 24 En, LCN 908

- Kanał informacyjny nadawany w angielskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

France 24 Fr, LCN 909

France 24 Fr, LCN 909

- Kanał informacyjny nadawany w francuskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

Sky News, LCN 911

Sky News, LCN 911

- Sky News to brytyjska telewizja o charakterze informacyjnym. Na ofertę programową składają się serwisy informacyjne oraz programy autorskie.

Biełsat TV, LCN 912

Biełsat TV, LCN 912

- Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Bloomberg TV, LCN 913

Bloomberg TV, LCN 913

- Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

ZŁOTY
AXN White, LCN 201

AXN White, LCN 201

- Kanał emituje kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe i filmowe. Kanał zaskakuje i wciąga dzięki połączeniu szczypty kryminału z intrygą oraz inspirującymi historiami.

AXN Black, LCN 202

AXN Black, LCN 202

- AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

FilmBox Extra, LCN 204

FilmBox Extra, LCN 204

- FilmBox Extra HD, to kanał, który pozwala poczuć klimat prawdziwego kina. Adresowany jest dla wymagających miłośników kina, dla których jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

Filmbox Premium, LCN 205

Filmbox Premium, LCN 205

- FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta nagradzanych obrazów filmowych – uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie.

Polsat Film, LCN 206

Polsat Film, LCN 206

- Polsat Film oferuje swoim widzom najlepsze filmy. Każdego wieczoru można oglądać inny gatunek filmowy.

Warner TV, LCN 212

Warner TV, LCN 212

- Ofertę kanału Warner TV stanowią największe hollywoodzkie hity filmowe oraz własne produkcje serialowe.

Sundance TV, LCN 214

Sundance TV, LCN 214

- Amerykański kanał filmowy posiadający w ofercie produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, seriale i programy informacyjne na temat kina.

Fox Comedy, LCN 223

Fox Comedy, LCN 223

- Stacja dostarcza wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. Ramówkę tworzą najlepsze seriale komediowe (często są to polskie premiery) oraz popularne sitcomy czy kultowe komedie.

Polsat Seriale, LCN 231

Polsat Seriale, LCN 231

- Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Filmbox Family, LCN 234

Filmbox Family, LCN 234

- FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

Dizi, LCN 235

Dizi, LCN 235

- jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

Novelas+, LCN 236

Novelas+, LCN 236

- To kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim.

HOME TV, LCN 301

HOME TV, LCN 301

- Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

Food Network, LCN 303

Food Network, LCN 303

- Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

4K
FunBox UHD 4K, LCN 307

FunBox UHD 4K, LCN 307

- FunBox UHD to filmy, seriale, sztuka, podróże, lifestyle i ekstremalne przygody w niesamowitej jakości obrazu 4K.

Polsat Cafe, LCN 310

Polsat Cafe, LCN 310

- Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Polsat Play, LCN 311

Polsat Play, LCN 311

- Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Canal+ Domo, LCN 318

Canal+ Domo, LCN 318

- Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Canal+ Kuchnia, LCN 319

Canal+ Kuchnia, LCN 319

- Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

Fashion TV, LCN 321

Fashion TV, LCN 321

- Kanał telewizyjny poświęcony modzie, projektantom, trendom w modzie i urodzie, designie, stylu życia i plotkom z showbiznesu.

BBC Lifestyle, LCN 322

BBC Lifestyle, LCN 322

- Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

History, LCN 402

History, LCN 402

- Stacja rozrywkowo-dokumentalna z ciekawymi historiami z przeszłości i teraźniejszości. Pokazuje losy niezwykłych ludzi opowiedziane na nowo. Kanał przenosi widzów w sam środek ciekawych wydarzeń.

Discovery Historia, LCN 405

Discovery Historia, LCN 405

- Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

BBC Earth, LCN 407

BBC Earth, LCN 407

- Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Investigation Discovery, LCN 409

Investigation Discovery, LCN 409

- Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

Nat Geo People, LCN 415

Nat Geo People, LCN 415

- Kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet. Stacja inspiruje się prawdziwymi ludzkimi historiami, przybliża barwne opowieści o ludziach z pasją.

National Geographic Wild, LCN 416

National Geographic Wild, LCN 416

- Wyjątkowy kanał prezentujący programy poświęcone dzikiej przyrodzie. Widzowie poznają fascynujące historie ze świata zwierząt, oglądają niesamowite obrazy.

Polsat Viasat Nature, LCN 417

Polsat Viasat Nature, LCN 417

- Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

Polsat Viasat History, LCN 419

Polsat Viasat History, LCN 419

- Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

Da Vinci Learning, LCN 420

Da Vinci Learning, LCN 420

- Stacja, której głównym odbiorcą są dzieci i młodzież. Porusza tematykę przyrodniczą, społeczną, o naukach społecznych i naukach o Ziemi. Nadaje filmy dokumentalne i magazyny naukowe.

CI Polsat, LCN 421

CI Polsat, LCN 421

- Kanał kryminalny oferujący widzom podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Stacja pokazuje emocje i motywy zbrodni, zachęca widza do myślenia i rozwiązywania zagadek.

English Club TV, LCN 424

English Club TV, LCN 424

- Kanał edukacyjny dla odbiorców, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego. Programy językowe opatrzone są napisami dla utrwalenia słownictwa i pisowni, prowadzone przez native speakerów.

4K
Nasa TV, LCN 425

Nasa TV, LCN 425

- Jest to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. W ramówce programu zobaczymy zdjęcia i relacje ze stacji kosmicznej oraz niesamowite widoki kosmosu.

FightKlub, LCN 501

FightKlub, LCN 501

- Kanał polskojęzyczny poświęcony w całości sportom walki. Przez całą dobę zapewnia widzom ogromną dawkę emocji związanych ze sportami walki.

4K
Eleven Sports 1 K4, LCN 502

Eleven Sports 1 K4, LCN 502

- to całodobowy kanał sportowy nadawany w technologii 4K, transmitujący wybrane wydarzenia takie jak wyścigi Formula 1® czy wybrane mecze LaLiga Santander.

Eleven Sports 1, LCN 503

Eleven Sports 1, LCN 503

- Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Bogatą ofertę programową tworzą najciekawsze wydarzenia "na żywo".

Eleven Sports 2, LCN 504

Eleven Sports 2, LCN 504

- Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD oferuje transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

Polsat Sport Extra, LCN 512

Polsat Sport Extra, LCN 512

- Polsat Sport Extra oferuje widzom mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP czy Motocyklowe Mistrzostwa Świata.

Polsat Sport News, LCN 514

Polsat Sport News, LCN 514

- Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Polsat Sport Fight, LCN 515

Polsat Sport Fight, LCN 515

- Polsat Sport Fight poświęcony jest sportom walki. Ofertę tworzą głównie ekscytujące pojedynki stoczone w ringu podczas największych gal: Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO czy TOP Rank.

Ginx Esports TV, LCN 517

Ginx Esports TV, LCN 517

- Ginx Esports TV to kanał telewizyjny poświęcony gamingowi i treściom e-sportowym. Zespół stacji tworzą profesjonalni gracze, edytorzy, prezenterzy i analitycy gamingowi.

Adventure, LCN 521

Adventure, LCN 521

- kanał dokumentalny o charakterze przygodowym, w którym zobaczymy także programy łowieckie i wędkarskie oraz przyrodnicze.

Mezzo, LCN 612

Mezzo, LCN 612

- Francuski kanał telewizyjny nadający muzykę klasyczną i jazz. Ramówkę tworzą koncerty muzyki poważnej, współczesnej i jazzowej, relacje z przedstawień operowych, baletowych i muzycznych festiwali.

Polsat Music, LCN 613

Polsat Music, LCN 613

- Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

Stars.TV, LCN 617

Stars.TV, LCN 617

- Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Power TV, LCN 619

Power TV, LCN 619

- Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Disco Polo Music, LCN 623

Disco Polo Music, LCN 623

- Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Nuta TV, LCN 624

Nuta TV, LCN 624

- Kanał prezentuje aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków są koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki pop.

Gold TV, LCN 628

Gold TV, LCN 628

- to kanał muzyczny oferujący widzom najnowsze i najpopularniejsze teledyski z gatunków disco i polskiego dance'u. Na antenie kanału nie zabraknie również programów rozrywkowych i ezoterycznych.

Polsat Jim Jam, LCN 705

Polsat Jim Jam, LCN 705

- Stacja dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Przedszkolaki mogą tutaj oglądać programy edukacyjne, rozrywkowe i przygodowe.

BBC Cbeebies, LCN 706

BBC Cbeebies, LCN 706

- CBeebies to kanał skierowany do dzieci. Dzięki BBC Cbeebies przedszkolaki mogą odkrywać świat. Na widzów czekają ulubione postacie z bajek - Charlie i Lola, Tinky Winky i Igipigiel.

Cartoonito, LCN 707

Cartoonito, LCN 707

- Kanał telewizyjny skierowany do dzieci powyżej 6 roku życia. Nadawane jest także pasmo Cartoonito oferujące ciekawe animacje dla przedszkolaków rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Disney Junior, LCN 711

Disney Junior, LCN 711

- Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Disney XD, LCN 712

Disney XD, LCN 712

- Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

Top Kids, LCN 713

Top Kids, LCN 713

- To polski tematyczny kanał telewizyjny skierowany do dzieci i młodzieży, emitujący klasyczne seriale animowane.

Nick Jr., LCN 714

Nick Jr., LCN 714

- Nick Jr. to kanał tematyczny dla najmłodszych widzów. Na antenie można obejrzeć pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją.

PLATYNOWY
Epic Drama, LCN 211

Epic Drama, LCN 211

- Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

Bollywood, LCN 213

Bollywood, LCN 213

- Bollywood prezentuje wyłącznie filmy z Indii. Indyjskie kino to niezwykła jakość dźwięku i obrazu oraz energetyczna muzyka.

AXN Spin, LCN 220

AXN Spin, LCN 220

- AXN Spin to kanał skierowany do młodych widzów między 13 a 24 rokiem życia. Ramówkę tworzą najnowsze seriale, filmy animowane, kreskówki, kultowe filmy i muzyka.

BBC First, LCN 222

BBC First, LCN 222

- BBC First to kanał prezentujący najlepsze brytyjskie seriale. Program oferuje widzom premiery najbardziej oczekiwanych nowych produkcji, ale także nowe sezony znanych i lubianych seriali.

Filmbox Action, LCN 224

Filmbox Action, LCN 224

- FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny – od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne.

HISTORY2, LCN 403

HISTORY2, LCN 403

- HISTORY2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi, którzy są ciekawi świata. Programy pokazują jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jakie tajemnice kryje wszechświat czy jak działa mózg.

Animal Planet, LCN 412

Animal Planet, LCN 412

- Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Eleven Sports 4, LCN 506

Eleven Sports 4, LCN 506

- Eleven Sports 4 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki.

DocuBox, LCN 413

DocuBox, LCN 413

- DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

Extreme Channel, LCN 520

Extreme Channel, LCN 520

- Stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia.

Hustler, LCN 550

Hustler, LCN 550

- Kanał erotyczny z bogatą ofertą filmów dla dorosłych.

Private TV, LCN 553

Private TV, LCN 553

- Kanał erotyczny oferujący rozrywkę dla dorosłych widzów.

Stingray Classica, LCN 614

Stingray Classica, LCN 614

- Światowej klasy kanał muzyczny, dedykowany muzyce klasycznej, operowej i baletowej.

Mezzo Live, LCN 615

Mezzo Live, LCN 615

- Siostrzana stacja telewizji Mezzo. Ofertę tworzą programy z operą, baletem, koncertami muzyki klasycznej i jazzowej.

MTV Live, LCN 616

MTV Live, LCN 616

- Na ofertę programową kanału składają się koncerty, relacje z imprez MTV i programy rozrywkowe.

Stingray Djazz, LCN 626

Stingray Djazz, LCN 626

- pierwszy i jedyny kanał telewizyjny na świecie poświęcony muzyce jazzowej. Kanał obejmuje wszystkie gatunki jazzowe począwszy od jazzowych festiwali po ekskluzywne koncerty.

Stingray iConcerts, LCN 627

Stingray iConcerts, LCN 627

- to kanał muzyczno-rozrywkowy, prezentujący przeboje muzyki współczesnej w formie koncertów. Można w nim obejrzeć i posłuchać mega gwiazdy, najlepsze i największe hity wielu dekad.

Twoja Telewizja Morska, LCN 1

Twoja Telewizja Morska, LCN 1

- Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Chopin Info, LCN 2

Chopin Info, LCN 2

- Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra, LCN 3

Chopin Extra, LCN 3

- Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1, LCN 4

TVP 1, LCN 4

- Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2, LCN 5

TVP 2, LCN 5

- Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk, LCN 6

TVP 3 Gdańsk, LCN 6

- Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls, LCN 7

TV Puls, LCN 7

- Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN, LCN 8

TVN, LCN 8

- Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat, LCN 9

Polsat, LCN 9

- Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7, LCN 10

TVN 7, LCN 10

- Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV, LCN 11

TTV, LCN 11

- Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV 4, LCN 12

TV 4, LCN 12

- Czwórka (TV4) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia, LCN 13

TVP Polonia, LCN 13

- Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura, LCN 14

TVP Kultura, LCN 14

- TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia, LCN 15

TVP Historia, LCN 15

- Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka, LCN 16

TVP Rozrywka, LCN 16

- Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat, LCN 17

Super Polsat, LCN 17

- Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2, LCN 18

Puls 2, LCN 18

- Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6, LCN 19

TV 6, LCN 19

- Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

Polsat 2, LCN 20

Polsat 2, LCN 20

- Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1, LCN 21

Polonia 1, LCN 21

- Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP Nauka, LCN 22

TVP Nauka, LCN 22

- Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia, ..

Eska TV, LCN 23

Eska TV, LCN 23

- ESKA TV to stacja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV oferuje najnowsze hity polskich i zagranicznych artystów. Relacjonuje wydarzenia z koncertów, ekskluzywne wywiady z artystami.

Metro, LCN 24

Metro, LCN 24

- Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP 1, LCN 25

WP 1, LCN 25

- Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV,  LCN 27

Zoom TV, LCN 27

- Ogólnopolski kanał telewizyjny oferujący widzom światowe hity filmowe, emocjonujące seriale, ciekawe dokumenty i najnowsze wiadomości.

Nowa TV, LCN 28

Nowa TV, LCN 28

- Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC, LCN 29

TVP ABC, LCN 29

- Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena, LCN 30

Antena, LCN 30

- Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV, LCN 31

Polo TV, LCN 31

- Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra, LCN 32

Eska TV Extra, LCN 32

- Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam, LCN 33

TV Trwam, LCN 33

- Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV, LCN 34

Fokus TV, LCN 34

- Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TTR - Kębłowo, LCN 40

TTR - Kębłowo, LCN 40

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie

TTR - Hel, LCN 41

TTR - Hel, LCN 41

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu

TTR - Władysławowo, LCN 42

TTR - Władysławowo, LCN 42

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie

TTR - Wejherowo Klasztor, LCN 43

TTR - Wejherowo Klasztor, LCN 43

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR - Rumia, LCN 44

TTR - Rumia, LCN 44

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR - Reda, Wniebowzięcia, LCN 45

TTR - Reda, Wniebowzięcia, LCN 45

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR - Reda, św. Antoniego, LCN 46

TTR - Reda, św. Antoniego, LCN 46

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR - Gniewino, LCN 47

TTR - Gniewino, LCN 47

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR - Strzebielino, LCN 48

TTR - Strzebielino, LCN 48

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR - Wejherowo, Kolegiata, LCN 49

TTR - Wejherowo, Kolegiata, LCN 49

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR - Wejherowo, św. Leona, LCN 50

TTR - Wejherowo, św. Leona, LCN 50

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie

TTR - Wejherowo, Rybacka, LCN 51

TTR - Wejherowo, Rybacka, LCN 51

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR - Wejherowo, Chrystusa Króla, LCN 52

TTR - Wejherowo, Chrystusa Króla, LCN 52

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR - Bożepole Wielkie, LCN 53

TTR - Bożepole Wielkie, LCN 53

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR - Puck, LCN 54

TTR - Puck, LCN 54

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR - Wierzchucino, LCN 55

TTR - Wierzchucino, LCN 55

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie

TTR - Żarnowiec, LCN 56

TTR - Żarnowiec, LCN 56

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu

TTR - Bolszewo, LCN 57

TTR - Bolszewo, LCN 57

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie

TTR - Białogóra, LCN 58

TTR - Białogóra, LCN 58

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze

TTR - Orle, LCN 59

TTR - Orle, LCN 59

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu

TTR - Wejherowo Boromeusza, LCN 60

TTR - Wejherowo Boromeusza, LCN 60

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Karola Boromeusza w Wejherowie

TTR - Nadole, LCN 61

TTR - Nadole, LCN 61

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Augustyna Biskupa w Nadolu

TTR - Rumia Janowo, LCN 62

TTR - Rumia Janowo, LCN 62

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jana z Kęt, Rumia Janowo

TTR - Gowino, LCN 63

TTR - Gowino, LCN 63

- woja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Izydora w Gowinie

TTR - Kąpino, LCN 64

TTR - Kąpino, LCN 64

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Kąpinie.

TTR -  Krokowa, LCN 65

TTR - Krokowa, LCN 65

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

TTR - Tyłowo, LCN 66

TTR - Tyłowo, LCN 66

- Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tyłowie.

TVP 3 Białystok, LCN 80

TVP 3 Białystok, LCN 80

- Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. Kanał nadaje z ośrodka regionalnego Białystok i obejmuje zasięgiem województwo podlaskie.

TVP 3 Bydgoszcz, LCN 81

TVP 3 Bydgoszcz, LCN 81

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Bydgoszcz nadaje z ośrodka regionalnego Bydgoszcz i obejmuje zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.

TVP 3 Gorzów Wielkopolski, LCN 82

TVP 3 Gorzów Wielkopolski, LCN 82

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Gorzów Wielkopolski nadaje z ośrodka regionalnego Gorzów Wielkopolski i obejmuje zasięgiem województwo lubuskie.

TVP 3 Katowice LCN 83

TVP 3 Katowice LCN 83

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Katowice nadaje z ośrodka regionalnego Katowice i obejmuje zasięgiem województwo śląskie.

TVP 3 Kraków LCN 84

TVP 3 Kraków LCN 84

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kraków nadaje z ośrodka regionalnego Kraków i obejmuje zasięgiem województwo małopolskie.

TVP 3 Szczecin LCN 85

TVP 3 Szczecin LCN 85

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Szczecin nadaje z ośrodka regionalnego Szczecin i obejmuje zasięgiem województwo zachodniopomorskie.

TVP 3 Warszawa LCN 86

TVP 3 Warszawa LCN 86

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Warszawa nadaje z ośrodka regionalnego Warszawa i obejmuje zasięgiem województwo mazowieckie.

TVP 3 Kielce LCN 87

TVP 3 Kielce LCN 87

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kielce nadaje z ośrodka regionalnego Kielce i obejmuje zasięgiem województwo świętokrzyskie.

TVP 3 Lublin LCN 88

TVP 3 Lublin LCN 88

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Lublin nadaje z ośrodka regionalnego Lublin i obejmuje zasięgiem województwo lubelskie.

TVP 3 Łódź LCN 89

TVP 3 Łódź LCN 89

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Łódź nadaje z ośrodka regionalnego Łódź i obejmuje zasięgiem województwo łódzkie.

TVP 3 Olsztyn LCN 90

TVP 3 Olsztyn LCN 90

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Olsztyn nadaje z ośrodka regionalnego Olsztyn i obejmuje zasięgiem województwo warmińsko-mazurskie.

TVP 3 Opole LCN 91

TVP 3 Opole LCN 91

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Opole nadaje z ośrodka regionalnego Opole i obejmuje zasięgiem województwo opolskie.

TVP 3 Poznań LCN 92

TVP 3 Poznań LCN 92

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Poznań nadaje z ośrodka regionalnego Poznań i obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Rzeszów LCN 93

TVP 3 Rzeszów LCN 93

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Rzeszów nadaje z ośrodka regionalnego Rzeszów i obejmuje zasięgiem województwo podkarpackie.

TVP 3 Wrocław LCN 94

TVP 3 Wrocław LCN 94

- Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Wrocław nadaje z ośrodka regionalnego Wrocław i obejmuje zasięgiem województwo dolnośląskie.

TVP Wilno, LCN 95

TVP Wilno, LCN 95

- Jest to kanał skierowany do Polaków na Litwie. W ramówce programu zobaczymy najświeższe informacje oraz bogatą ofertę programów własnych.

TVP Info, LCN 100

TVP Info, LCN 100

- Całodobowy kanał Informacyjny nie emitujący pasm lokalnych. Flagowym programem stacji jest Serwis info. Program w jakości High Definition.

TVN 24 BiS, LCN 102

TVN 24 BiS, LCN 102

- Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

News24, LCN 103

News24, LCN 103

- News 24 to zupełnie nowa, niezależna, polska telewizja.

Wydarzenia24, LCN 104

Wydarzenia24, LCN 104

- W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Polsat News 2, LCN 105

Polsat News 2, LCN 105

- Telewizja informacyjna o tematyce biznesowej. W ofercie znajdziemy programy informacyjne, poradnikowe i publicystyczne.

Stopklatka, LCN 209

Stopklatka, LCN 209

- Popularny kanał filmowy oferujący widzom najlepsze komedie i seriale, wciągające thrillery, poruszające dokumenty, trzymające w napięciu kryminały, klasyczne westerny, kino kostiumowe.

Tele 5, LCN 210

Tele 5, LCN 210

- Program o charakterze rozrywkowym. Odbiorcy znajdą tutaj ulubione seriale i filmy komediowe, sensacyjne, science-fiction, dramaty, obyczajowe, kryminalne, thrillery i horrory.

Paramount Channel, LCN 219

Paramount Channel, LCN 219

- Paramount Channel HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Filmax, LCN 225

Filmax, LCN 225

- Stałą propozycją ramówki telewizji Filmax jest program „Kabaretowy szał”, w którym można skecze polskich kabaretów. Oprócz tego ramówka ma być wypełniona filmami i serialami.

RedTOP TV, LCN 227

RedTOP TV, LCN 227

- To kanało filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” – kin amerykańskiego oraz europejskiego.

HGTV LCN 315

HGTV LCN 315

- HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

TV Okazje, LCN 324

TV Okazje, LCN 324

- TV Okazje to całodobowy kanał telezakupowy.

TVP Kobieta, LCN 325

TVP Kobieta, LCN 325

- jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Red Carpet TV, LCN 327

Red Carpet TV, LCN 327

- Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TVT Zgorzelec, LCN 350

TVT Zgorzelec, LCN 350

- Telewizja Regionalna TVT, Zgorzelec.

Asta, LCN 351

Asta, LCN 351

- Informacje i wydarzenia z regionu, publicystyka, sport, rozrywka i produkcja reklamowa - Piła, Złotów, Chodzież, Czarnków, Trzcianka, Wałcz.

TV Toruń, LCN 352

TV Toruń, LCN 352

- Telewizja Toruń - aktualności z Torunia.

TVS, LCN 304

TVS, LCN 304

- Stacja promująca uniwersalne treści. Ramówkę tworzą rzetelne informacje, audycje muzyczne, lifestylowe, produkcje o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TV Regio, LCN 316

TV Regio, LCN 316

- TV Regio to kanał produkowany przez lokalne stacje telewizyjne z całej Polski.

TVC, LCN 320

TVC, LCN 320

- TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, bajki i informacje z regionów.

TVP Dokument, LCN 404

TVP Dokument, LCN 404

- Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

Polsat Viasat Explore, LCN 418

Polsat Viasat Explore, LCN 418

- Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

Polsat Doku, LCN 423

Polsat Doku, LCN 423

- Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

TVP Sport, LCN 519

TVP Sport, LCN 519

- Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Gametoon, LCN 523

Gametoon, LCN 523

- Międzynarodowy polskojęzyczny kanał poświęcony e-sportowi, odbiorcami kanału są osoby interesującymi się grami.

MTV 90s, LCN 601

MTV 90s, LCN 601

- Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

Club MTV, LCN 602

Club MTV, LCN 602

- Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits, LCN 603

MTV Hits, LCN 603

- Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

MTV Europe, LCN 604

MTV Europe, LCN 604

- Kanał muzyczno rozrywkowy nadawany w wielu krajach europejskich. Rano i wieczorem prezentowane są popularne utwory muzyczne, a pozostałej części czasu antenowego programy reality show i seriale.

MTV 00s, LCN 605

MTV 00s, LCN 605

- MTV 00s to całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

MTV 80s, LCN 606

MTV 80s, LCN 606

- Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

Nickmusic, LCN 607

Nickmusic, LCN 607

- Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

4FUN.TV, LCN 608

4FUN.TV, LCN 608

- Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Kids, LCN 609

4Fun Kids, LCN 609

- 4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

4FUN DANCE, LCN 610

4FUN DANCE, LCN 610

- Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

Kino Polska Muzyka, LCN 611

Kino Polska Muzyka, LCN 611

- Stacja muzyczna emitująca teledyski polskich wykonawców, rejestracje koncertów, filmy biograficzne, archiwalia, dokumenty. Na ramówkę składają się pasma muzyczne i cykle filmowe.

MCM TOP, LCN 618

MCM TOP, LCN 618

- Francuski kanał muzyczny nadawany 24 godziny na dobę. Bogata oferta od najnowszych gatunków muzyki tanecznej, przez muzykę rap, pop po rocka.

Mixtape, LCN 621

Mixtape, LCN 621

- jest w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP i skupia największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku w jednym miejscu.

Music Box, LCN 622

Music Box, LCN 622

- Kanał muzyczny. Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

Eska Rock TV, LCN 625

Eska Rock TV, LCN 625

- Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym skierowany do fanów rocka.

MiniMini+, LCN 700

MiniMini+, LCN 700

- Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

teleTOON+, LCN 701

teleTOON+, LCN 701

- Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon, LCN 703

Nickelodeon, LCN 703

- Nickelodeon to popularny kanał dla dzieci w wieku 4-15 lat. Poranne pasma dedykowane są najmłodszym widzom. Ofertę programową dla dzieci i młodzieży tworzą pełne humoru kreskówki i seriale fabularne.

Junior Music, LCN 715

Junior Music, LCN 715

- to kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music

DW, LCN 901

DW, LCN 901

- Zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji Deutsche Welle. Ramówkę stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i arabskim.

Ukraine 1, LCN 902

Ukraine 1, LCN 902

- Kanał nadaje najświeższe informacje z Ukrainy – serwisy, programy informacyjne oraz autorskie wywiady.

TVP World, LCN 903

TVP World, LCN 903

- całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim.

CNBC HD, LCN 904

CNBC HD, LCN 904

- Amerykański program zajmujący się tematyką ekonomiczną.

BBC World News, LCN 907

BBC World News, LCN 907

- BBC World to kanał informacyjny, w którym przez 24 godziny emitowane są najświeższe wiadomości z całego świata. Serwisy nadawane są z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

France 24 En, LCN 908

France 24 En, LCN 908

- Kanał informacyjny nadawany w angielskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

France 24 Fr, LCN 909

France 24 Fr, LCN 909

- Kanał informacyjny nadawany w francuskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

Biełsat TV, LCN 912

Biełsat TV, LCN 912

- Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Bloomberg TV, LCN 913

Bloomberg TV, LCN 913

- Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

TVP 1, LCN 20

TVP 1, LCN 20

- Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka to główny kanał telewizji polskiej o profilu ogólnym.

Pakiety stalowy - lista kanałów:
LCN 2Chopin Info, LCN 2
LCN 2
LCN 3Chopin Extra, LCN 3
LCN 3
LCN 4TVP 1, LCN 4
LCN 4
LCN 5TVP 2, LCN 5
LCN 5
LCN 6TVP 3 Gdańsk, LCN 6
LCN 6
LCN 7TV Puls, LCN 7
LCN 7
LCN 8TVN, LCN 8
LCN 8
LCN 9Polsat, LCN 9
LCN 9
LCN 10TVN 7, LCN 10
LCN 10
LCN 11TTV, LCN 11
LCN 11
LCN 12TV 4, LCN 12
LCN 12
LCN 13TVP Polonia, LCN 13
LCN 13
LCN 14TVP Kultura, LCN 14
LCN 14
LCN 15TVP Historia, LCN 15
LCN 15
LCN 16TVP Rozrywka, LCN 16
LCN 16
LCN 17Super Polsat, LCN 17
LCN 17
LCN 18Puls 2, LCN 18
LCN 18
LCN 19TV 6, LCN 19
LCN 19
TVP Nauka, LCN 22
LCN 23Eska TV, LCN 23
LCN 23
LCN 24Metro, LCN 24
LCN 24
LCN 25WP 1, LCN 25
LCN 25
LCN 27Zoom TV, LCN 27
LCN 27
LCN 28Nowa TV, LCN 28
LCN 28
LCN 29TVP ABC, LCN 29
LCN 29
LCN 30Antena TV, LCN 30
LCN 30
LCN 31Polo TV, LCN 31
LCN 31
LCN 32Eska TV Extra, LCN 32
LCN 32
LCN 33TV Trwam, LCN 33
LCN 33
LCN 34Fokus TV, LCN 34
LCN 34
LCN 80TVP 3 Białystok, LCN 80
LCN 80
LCN 81TVP 3 Bydgoszcz, LCN 81
LCN 81
LCN 82TVP 3 Gorzów Wielkopolski, LCN 82
LCN 82
LCN 83TVP 3 Katowice LCN 83
LCN 83
LCN 84TVP 3 Kraków LCN 84
LCN 84
LCN 85TVP 3 Szczecin LCN 85
LCN 85
LCN 86TVP 3 Warszawa LCN 86
LCN 86
LCN 87TVP 3 Kielce LCN 87
LCN 87
LCN 88TVP 3 Lublin LCN 88
LCN 88
LCN 89TVP 3 Łódź LCN 89
LCN 89
LCN 90TVP 3 Olsztyn LCN 90
LCN 90
LCN 91TVP 3 Opole LCN 91
LCN 91
LCN 92TVP 3 Poznań LCN 92
LCN 92
LCN 93TVP 3 Rzeszów LCN 93
LCN 93
LCN 94TVP 3 Wrocław LCN 94
LCN 94
LCN 95TVP Wilno, LCN 95
LCN 95
LCN 100TVP Info, LCN 100
LCN 100
LCN 209Stopklatka, LCN 209
LCN 209
LCN 519TVP Sport, LCN 519
LCN 519
Pakiety brązowy - lista kanałów:

+ pakiet Stalowy

Pakiety srebrny - lista kanałów:

+ pakiet Brązowy, Stalowy

LCN 1Twoja Telewizja Morska, LCN 1
LCN 1
LCN 20Polsat 2, LCN 20
LCN 20
LCN 21Polonia 1, LCN 21
LCN 21
LCN 26TVP, LCN 26
LCN 26
LCN 40TTR - Kębłowo, LCN 40
LCN 40
LCN 41TTR - Hel, LCN 41
LCN 41
LCN 42TTR - Władysławowo, LCN 42
LCN 42
LCN 43TTR - Wejherowo Klasztor, LCN 43
LCN 43
LCN 44TTR - Rumia, LCN 44
LCN 44
LCN 45TTR - Reda, Wniebowzięcia, LCN 45
LCN 45
LCN 46TTR - Reda, św. Antoniego, LCN 46
LCN 46
LCN 47TTR - Gniewino, LCN 47
LCN 47
LCN 48TTR - Strzebielino, LCN 48
LCN 48
LCN 49TTR - Wejherowo, Kolegiata, LCN 49
LCN 49
LCN 50TTR - Wejherowo, św. Leona, LCN 50
LCN 50
LCN 51TTR - Wejherowo, Rybacka, LCN 51
LCN 51
LCN 52TTR - Wejherowo, Chrystusa Króla, LCN 52
LCN 52
LCN 53TTR - Bożepole Wielkie, LCN 53
LCN 53
LCN 54TTR - Puck, LCN 54
LCN 54
LCN 55TTR - Wierzchucino, LCN 55
LCN 55
LCN 56TTR - Żarnowiec, LCN 56
LCN 56
LCN 57TTR - Bolszewo, LCN 57
LCN 57
LCN 58TTR - Białogóra, LCN 58
LCN 58
LCN 59TTR - Orle, LCN 59
LCN 59
LCN 60TTR - Wejherowo Boromeusza, LCN 60
LCN 60
LCN 61TTR - Nadole, LCN 61
LCN 61
LCN 62TTR - Rumia Janowo, LCN 62
LCN 62
LCN 63TTR Gowino, LCN 63
LCN 63
LCN 64TTR Kąpino, LCN 64
LCN 64
LCN 65TTR Krokowa, LCN 65
LCN 65
LCN 66TTR Tyłowo, LCN 66
LCN 66
Biznes 24, LCN 101
LCN 102TVN 24 BiS, LCN 102
LCN 102
LCN 103News 24, LCN 103
LCN 103
LCN 104Wydarzenia24, LCN 104
LCN 104
LCN 105Polsat News 2, LCN 105
LCN 105
LCN 110Polsat News, LCN 110
LCN 110
LCN 111TVN 24, LCN 111
LCN 111
LCN 200AXN, LCN 200
LCN 200
LCN 203Kino TV, LCN 203
LCN 203
LCN 207Kino Polska, LCN 207
LCN 207
LCN 208Ale Kino+, LCN 208
LCN 208
LCN 210Tele 5, LCN 210
LCN 210
LCN 215TVP Seriale, LCN 215
LCN 215
LCN 218AMC, LCN 218
LCN 218
LCN 219Paramount Channel, LCN 219
LCN 219
LCN 221Fox, LCN 221
LCN 221
LCN 222TVN Fabuła, LCN 222
LCN 222
Filmax, LCN 225
LCN 226SCI FI, LCN 226
LCN 226
RedTOP TV, LCN 227
LCN 22813 Ulica, LCN 228
LCN 228
LCN 229CBS Europa, LCN 229
LCN 229
LCN 230Romance TV, LCN 230
LCN 230
LCN 232Comedy Central, LCN 232
LCN 232
LCN 233Polsat Comedy Central Extra, LCN 233
LCN 233
LCN 302TVN Turbo, LCN 302
LCN 302
LCN 305CBS Reality, LCN 305
LCN 305
LCN 306Discovery Life, LCN 306
LCN 306
LCN 308Ultra TV 4K, LCN 308
LCN 308
LCN 309TLC, LCN 309
LCN 309
LCN 312Polsat Rodzina, LCN 312
LCN 312
LCN 313TVN Style, LCN 313
LCN 313
LCN 314E!, LCN 314
LCN 314
LCN 315HGTV LCN 315
LCN 315
LCN 317StudioMED TV, LCN 317
LCN 317
LCN 323BBC Brit, LCN 323
LCN 323
LCN 324TV Okazje, LCN 324
LCN 324
LCN 325TVP Kobieta, LCN 325
LCN 325
LCN 326Active Family, LCN 326
LCN 326
LCN 327Red Carpet TV, LCN 327
LCN 327
LCN 329DTX, LCN 329
LCN 329
LCN 350TVT Zgorzelec, LCN 350
LCN 350
LCN 351Asta HD, LCN 351
LCN 351
LCN 352TV Toruń HD, 352 LCN
LCN 352
LCN 352Eltronik Brodnica HD, 352 LCN
LCN 352
LCN 354TVSM Grudziądz HD, LCN 354
LCN 354
LCN 355TV Regio, LCN 355
LCN 355
LCN 356TVS, LCN 356
LCN 356
LCN 357TVC, LCN 357
LCN 357
LCN 358Telewizja TVT, LCN 358
LCN 358
LCN 400Planete+, LCN 400
LCN 400
LCN 401Travel Channel, LCN 401
LCN 401
LCN 404TVP Dokument, LCN 404
LCN 404
LCN 406Discovery Science, LCN 406
LCN 406
LCN 410Discovery Channel, LCN 410
LCN 410
LCN 414National Geographic, LCN 414
LCN 414
LCN 418Polsat Viasat Explore, LCN 418
LCN 418
LCN 423Polsat Doku, LCN 423
LCN 423
LCN 500Sport Klub, LCN 500
LCN 500
LCN 503Eleven Sports 3, LCN 505
LCN 503
LCN 506Eurosport 1, LCN 507
LCN 506
LCN 508Eurosport 2, LCN 508
LCN 508
FightBox, LCN 509
LCN 511Polsat Sport, LCN 511
LCN 511
LCN 516CANAL+ SPORT 5, LCN 516
LCN 516
LCN 518Polsat Games, LCN 518
LCN 518
LCN 523Gametoon, LCN 523
LCN 523
LCN 551Erox, LCN 551
LCN 551
LCN 552Eroxxx, LCN 552
LCN 552
LCN 600MTV Polska, LCN 600
LCN 600
LCN 601MTV 90s, LCN 601
LCN 601
LCN 602Club MTV, LCN 602
LCN 602
LCN 603MTV Hits, LCN 603
LCN 603
LCN 604MTV Europe, LCN 604
LCN 604
LCN 605MTV 00s, LCN 605
LCN 605
LCN 606MTV 80s, LCN 606
LCN 606
LCN 607Nickmusic, LCN 607
LCN 607
LCN 6084FUN.TV, LCN 608
LCN 608
LCN 6094Fun Kids, LCN 609
LCN 609
LCN 6104FUN DANCE, LCN 610
LCN 610
LCN 611Kino Polska Muzyka, LCN 611
LCN 611
LCN 618MCM TOP, LCN 618
LCN 618
LCN 620Vox Music TV, LCN 620
LCN 620
Mixtape, LCN 621
LCN 622Music Box Polska, LCN 622
LCN 622
LCN 700MiniMini+, LCN 700
LCN 700
LCN 701teleTOON+, LCN 701
LCN 701
LCN 702Cartoon Network, LCN 702
LCN 702
LCN 703Nickelodeon, LCN 703
LCN 703
LCN 704Duck TV, LCN 704
LCN 704
LCN 710Disney Channel, LCN 710
LCN 710
LCN 715Junior Music, LCN 715
LCN 715
LCN 900CNN, LCN 900
LCN 900
LCN 901DW, LCN 901
LCN 901
LCN 902Ukraina 24, LCN 902
LCN 902
TVP World, LCN 903
LCN 907BBC World News, LCN 907
LCN 907
LCN 908France 24 En, LCN 908
LCN 908
LCN 909France 24 Fr, LCN 909
LCN 909
LCN 911Sky News, LCN 911
LCN 911
LCN 912Biełsat TV, LCN 912
LCN 912
LCN 913Bloomberg TV, LCN 913
LCN 913
Pakiety złoty - lista kanałów:

+ pakiet Srebrny, Brązowy, Stalowy

LCN 201AXN White, LCN 201
LCN 201
LCN 202AXN Black, LCN 202
LCN 202
LCN 204FilmBox Extra, LCN 204
LCN 204
LCN 205Filmbox Premium, LCN 205
LCN 205
LCN 206Polsat Film, LCN 206
LCN 206
LCN 212Warner TV, LCN 212
LCN 212
LCN 214Sundance TV, LCN 214
LCN 214
LCN 223Fox Comedy, LCN 223
LCN 223
LCN 231Polsat Seriale, LCN 231
LCN 231
LCN 234Filmbox Family, LCN 234
LCN 234
LCN 235Dizi, LCN 235
LCN 235
LCN 236Novelas+, LCN 236
LCN 236
LCN 301HOME TV, LCN 301
LCN 301
LCN 303Food Network, LCN 303
LCN 303
LCN 307FunBox UHD 4K, LCN 307
LCN 307
LCN 310Polsat Cafe, LCN 310
LCN 310
LCN 311Polsat Play, LCN 311
LCN 311
LCN 318Canal+ Domo, LCN 318
LCN 318
LCN 319Canal+ Kuchnia, LCN 319
LCN 319
LCN 321Fashion TV, LCN 321
LCN 321
LCN 322BBC Lifestyle, LCN 322
LCN 322
LCN 402History, LCN 402
LCN 402
LCN 405Discovery Historia, LCN 405
LCN 405
LCN 407BBC Earth, LCN 407
LCN 407
LCN 409Investigation Discovery, LCN 409
LCN 409
LCN 415Nat Geo People, LCN 415
LCN 415
LCN 416National Geographic Wild, LCN 416
LCN 416
LCN 417Polsat Viasat Nature, LCN 417
LCN 417
LCN 419Polsat Viasat History, LCN 419
LCN 419
LCN 420Da Vinci Learning, LCN 420
LCN 420
LCN 421CI Polsat, LCN 421
LCN 421
LCN 424English Club TV, LCN 424
LCN 424
Nasa TV, LCN 425
LCN 501FightKlub, LCN 501
LCN 501
Eleven Sports 1 K4, LCN 502
LCN 504Eleven Sports 1, LCN 503
LCN 504
LCN 505Eleven Sports 2, LCN 504
LCN 505
LCN 512Polsat Sport Extra, LCN 512
LCN 512
LCN 514Polsat Sport News, LCN 514
LCN 514
LCN 515Polsat Sport Fight, LCN 515
LCN 515
LCN 517Ginx Esports TV, LCN 517
LCN 517
LCN 521Adventure, LCN 521
LCN 521
LCN 612Mezzo, LCN 612
LCN 612
LCN 613Polsat Music, LCN 613
LCN 613
LCN 617Stars.TV, LCN 617
LCN 617
LCN 619Power TV, LCN 619
LCN 619
LCN 623Disco Polo Music, LCN 623
LCN 623
LCN 624Nuta TV, LCN 624
LCN 624
Gold TV, LCN 628
LCN 705Polsat Jim Jam, LCN 705
LCN 705
LCN 706BBC Cbeebies, LCN 706
LCN 706
LCN 707Cartoonito, LCN 707
LCN 707
LCN 711Disney Junior, LCN 711
LCN 711
LCN 712Disney XD, LCN 712
LCN 712
LCN 713Top Kids, LCN 713
LCN 713
LCN 714Nick Jr., LCN 714
LCN 714
Pakiety platynowy - lista kanałów:

+ pakiet Złoty, Srebrny, Brązowy, Srebrny, Stalowy

LCN 211Epic Drama, LCN 211
LCN 211
LCN 213Bollywood, LCN 213
LCN 213
LCN 220AXN Spin, LCN 220
LCN 220
LCN 222BBC First, LCN 222
LCN 222
LCN 224Filmbox Action, LCN 224
LCN 224
LCN 403HISTORY2, LCN 403
LCN 403
LCN 412Animal Planet, LCN 412
LCN 412
LCN 506Eleven Sports 4, LCN 506
LCN 506
LCN 413DocuBox, LCN 413
LCN 413
LCN 520Extreme Channel, LCN 520
LCN 520
LCN 550Hustler, LCN 550
LCN 550
LCN 553Private TV, LCN 553
LCN 553
LCN 614Stingray Classica, LCN 614
LCN 614
LCN 615Mezzo Live, LCN 615
LCN 615
LCN 616MTV Live, LCN 616
LCN 616
Stingray Djazz, LCN 626
Stingray iConcerts, LCN 627

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23a
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ