O NAS

Chopin Telewizja Kablowa w Wejherowie

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy usługi i informacje

Jako lider na lokalnym rynku operatorów telewizji kablowej i Internetu światłowodowego zapewniamy Państwu dostęp do najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych. Świadczymy usługi na terenie Wejherowa i miejscowości ościennych. Docieramy do mieszkańców Redy, Rumi, Pucka, Helu czy Gdańska. Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie stacjonarnie w Biurze Obsługi Klienta zlokalizowanym w Wejherowie, Pucku czy Gdańsku. Dodatkowo do dyspozycji abonentów jest całodobowa infolinia.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu szybkiego internetu światłowodowego oraz taniego internetu mobilnego. Dobre połączenie z internetem stanowi dziś rzecz absolutnie niezbędną zarówno w domach, mieszkaniach jak i w biurach. Oferujemy internet dla osób prywatnych i Klientów biznesowych.

CO NAS WYRÓŻNIA

Bogate doświadczenie w branży

Jesteśmy czołowym ogólnopolskim operatorem kablowym i telekomunikacyjnym, dostarczającym usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przemawia za nami wieloletnie doświadczenie

Nowatorskie rozwiązania

Każdego dnia pracujemy nad rozwiązaniami pozwalającymi klientom komfortowo korzystać z naszych usług

Szeroka oferta

W swojej ofercie mamy nie tylko pojedyncze usługi, ale także pakiety. To dzięki nim kupując kilka produktów zyskasz jeszcze więcej

Profesjonalna obsługa

Zgłoszenie usterki? Pomoc w wyborze oferty? Konfiguracja? Jest wiele tematów, ale na każdy znajdziemy odpowiedź. Biuro Obsługi Klienta jest do Waszej dyspozycji

Nie tylko internet i kablówka – historia naszej działalności

Początki firmy sięgają roku 1995. Swoją działalność rozpoczynaliśmy na Osiedlu Chopina w Wejherowie i stąd wywodzi się nasza nazwa. Początkowo byliśmy dostawcą sygnału telewizyjnego poprzez nowo zbudowaną sieć kablową. Jednak doświadczenie w dziedzinie budowy i eksploatacji nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych pozwoliło rozszerzyć zakres naszego działania.
Od listopada 1998 roku abonenci Chopin Telewizji Kablowej mają możliwość oglądania pierwszego w regionie programu lokalnego Twoja Telewizja Morska, w którym codziennie przedstawiamy aktualne wiadomości społeczne, kulturalne, polityczne oraz sportowe. Transmitujemy na żywo ważne dla naszego regionu wydarzenia, takie jak sesje samorządów oraz imprezy kulturalno-sportowe. W całodobowej ramówce Twojej Telewizji Morskiej znajduje się kilkanaście programów autorskich, które skierowane są do szerokiego grona odbiorców.
TTM jest rozpoznawalną i cenioną marką na Pomorzu. Interwencje bezkompromisowych, odważnych i wyjątkowo skutecznych dziennikarzy wciąż poszerzają grono widzów. Twoja Telewizja Religijna to 27 programów telewizyjnych, emitujących na żywo podglądy obrazu z kamer z kościołów z naszego regionu. Jest to propozycja skierowana do lokalnej społeczności chrześcijańskiej, umożliwiająca odbiorcom uczestnictwo w mszach świętych bez wychodzenia z domu. TTR to także wspólne pasmo programowe, na antenie którego zobaczymy kilka audycji, również w języku kaszubskim.

Chopin Telewizja Kablowa w ramach realizacji strategii aktywnego rozwoju firmy rozszerzyła swoją ofertę, tworząc portal internetowy Nadmorski24.pl. Jest to dynamicznie rozwijający się serwis o zasięgu regionalnym. Na witrynie znajdują się najświeższe informacje z powiatu wejherowskiego, puckiego oraz Trójmiasta, a także serwisy tematyczne, baza firm i telewizja internetowa.

Czytelnicy w łatwy i przyjemny sposób mogą sprawdzić rozkład jazdy autobusów, pociągów czy tramwajów. Dużą popularnością cieszą się kamery internetowe. Widok z niemal 40 kamer umożliwia podgląd na żywo z miejscowości turystycznych, plaż czy newralgicznych skrzyżowań.

Radio Norda FM to ostatni duży projekt Nadmorskiej Grupy Medialnej. Dziennikarze i prezenterzy codziennie przekazują mieszkańcom Północnych Kaszub najważniejsze informacje z regionu. Na antenie radia usłyszeć można wiadomości społeczne, gospodarcze i polityczne. Nie brakuje też kultury i sportu oraz wywiadów z ciekawymi ludźmi. To wszystko okraszone jest współczesnymi i nieco starszymi przebojami. Radia Norda FM słuchać można na częstotliwości 88 MHz, w naszej sieci kablowej oraz na stronie internetowej www.nordafm.pl.

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.