Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

Lista kanałów

Pakiet Start Box

130 kanałów

50,49 zł brutto / mies.

Pakiet FANA M Box

181 kanałów

97,60 zł brutto/mies.

Pakiet FANA L Box

228 kanałów

120,30 zł brutto/mies.

Pakiet FANA XL Box

242 kanałów

141,91 zł brutto/mies.

Pakiet Pakiet Stalowy

34 kanałów

24,94 zł brutto/mies.

Pakiet Pakiet Srebrny

181 kanałów

74,38 zł brutto/mies.

Pakiet Pakiet Złoty

238 kanałów

97,08 zł brutto/mies.

Pakiet Pakiet Platynowy

254 kanałów

118,72 zł brutto/mies.

Pakiet Eleven Sport

5 kanałów

14,90 zł brutto/mies.

Pakiet Canal + Prestige

11 kanałów

44,99 zł brutto/mies.

Pakiet HBO HD

3 kanałów

39,90 zł brutto/mies.

Pakiet Cinemax

2 kanałów

10,00 zł brutto/mies.

Pakiet Dla dorosłych

2 kanałów

5,40 zł brutto/mies.

Start Box

Twoja Telewizja Morska HD

LCN 1

Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Chopin Info HD

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra HD

LCN 3

Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV HD

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 13

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 14

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka

LCN 16

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat HD

LCN 17

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1 HD

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP Nauka

LCN 22

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia.

Eska TV HD

LCN 23

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP1 HD

LCN 25

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

Nowa TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena TV HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV HD

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra

LCN 32

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TTR Kębłowo HD

LCN 40

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie.

TTR Hel HD

LCN 41

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu.

TTR Władysławowo HD

LCN 42

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie.

TTR Wejherowo Klasztor HD

LCN 43

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR Rumia HD

LCN 44

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR Reda Wniebowzięcia HD

LCN 45

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR Reda Św. Antoniego HD

LCN 46

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR Gniewino HD

LCN 47

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR Strzebielino HD

LCN 48

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR Wejherowo Kolegiata HD

LCN 49

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR Wejherowo Leona HD

LCN 50

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie.

TTR Wejherowo Rybacka HD

LCN 51

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR Wejherowo Chrystusa HD

LCN 52

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR Bożepole Wielkie HD

LCN 53

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR Puck HD

LCN 54

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR Wierzchucino HD

LCN 55

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie.

TTR Żarnowiec HD

LCN 56

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

TTR Bolszewo HD

LCN 57

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie.

TTR Białogóra HD

LCN 58

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze.

TTR Orle HD

LCN 59

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu.

TTR Wejherowo Boromeusza HD

LCN 60

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Karola Boromeusza w Wejherowie

TTR Nadole HD

LCN 61

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Augustyna Biskupa w Nadolu.

TTR Rumia Janowo HD

LCN 62

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jana z Kęt, Rumia Janowo.

TTR Gowino HD

LCN 63

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Izydora w Gowinie.

TTR Kąpino HD

LCN 64

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Kąpinie.

TTR Krokowa HD

LCN 65

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

TTR Tyłowo HD

LCN 66

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tyłowie.

TVP 3 Białystok

LCN 80

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. Kanał nadaje z ośrodka regionalnego Białystok i obejmuje zasięgiem województwo podlaskie.

TVP 3 Bydgoszcz

LCN 81

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Bydgoszcz nadaje z ośrodka regionalnego Bydgoszcz i obejmuje zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.

TVP 3 Gorzów Wielkopolsk

LCN 82

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Gorzów Wielkopolski nadaje z ośrodka regionalnego Gorzów Wielkopolski i obejmuje zasięgiem województwo lubuskie.

TVP 3 Katowice

LCN 83

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Katowice nadaje z ośrodka regionalnego Katowice i obejmuje zasięgiem województwo śląskie.

TVP 3 Kraków

LCN 84

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kraków nadaje z ośrodka regionalnego Kraków i obejmuje zasięgiem województwo małopolskie.

TVP 3 Szczecin

LCN 85

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Szczecin nadaje z ośrodka regionalnego Szczecin i obejmuje zasięgiem województwo zachodniopomorskie.

TVP 3 Warszawa

LCN 86

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Warszawa nadaje z ośrodka regionalnego Warszawa i obejmuje zasięgiem województwo mazowieckie.

TVP 3 Kielce

LCN 87

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kielce nadaje z ośrodka regionalnego Kielce i obejmuje zasięgiem województwo świętokrzyskie.

TVP 3 Lublin

LCN 88

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Lublin nadaje z ośrodka regionalnego Lublin i obejmuje zasięgiem województwo lubelskie.

TVP 3 Łódź

LCN 89

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Łódź nadaje z ośrodka regionalnego Łódź i obejmuje zasięgiem województwo łódzkie.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Olsztyn nadaje z ośrodka regionalnego Olsztyn i obejmuje zasięgiem województwo warmińsko-mazurskie.

TVP 3 Opole

LCN 91

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Opole nadaje z ośrodka regionalnego Opole i obejmuje zasięgiem województwo opolskie.

TVP 3 Poznań

LCN 92

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Poznań nadaje z ośrodka regionalnego Poznań i obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Rzeszów

LCN 93

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Rzeszów nadaje z ośrodka regionalnego Rzeszów i obejmuje zasięgiem województwo podkarpackie.

TVP 3 Wrocław

LCN 94

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Wrocław nadaje z ośrodka regionalnego Wrocław i obejmuje zasięgiem województwo dolnośląskie.

TVP Wilno

LCN 95

Jest to kanał skierowany do Polaków na Litwie. W ramówce programu zobaczymy najświeższe informacje oraz bogatą ofertę programów własnych.

TVP Info HD

LCN 100

Portal informacyjny TVP Info to najnowsze informacje i wideo. Zawsze aktualne wiadomości z kraju i ze świata, transmisje on-line i relacje na żywo.

TVN 24 BiS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

News24 HD

LCN 103

News 24 to zupełnie nowa, niezależna, polska telewizja.

Polsat News Polityka HD

LCN 104

Bezpośrednie transmisje obrad Sejmu i Senatu. Transmisje posiedzeń wszystkich komisji śledczych oraz dwa programy publicystyczne - „Studio Parlament” oraz „Debatę Polityczną”.

Polsat News 2

LCN 105

Telewizja informacyjna o tematyce biznesowej. W ofercie znajdziemy programy informacyjne, poradnikowe i publicystyczne.

Stopklatka TV HD

LCN 209

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Tele 5 HD

LCN 210

Program o charakterze rozrywkowym. Odbiorcy znajdą tutaj ulubione seriale i filmy komediowe, sensacyjne, science-fiction, dramaty, obyczajowe, kryminalne, thrillery i horrory.

Paramount Network HD

LCN 219

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Filmax HD

LCN 225

Stałą propozycją ramówki telewizji Filmax jest program „Kabaretowy szał”, w którym można skecze polskich kabaretów. Oprócz tego ramówka ma być wypełniona filmami i serialami.

ViDocTV HD (dawniej RedTOP TV)

LCN 227

To kanał filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” – kin amerykańskiego oraz europejskiego.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Red Carpet TV HD

LCN 327

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TVT Zgorzelec HD

LCN 350

Telewizja regionalna TVT to stacja telewizji regionalnej, która swym działaniem obejmuje obszar dolnego śląska.

Asta HD

LCN 351

Lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

TV Toruń HD

LCN 352

Telewizja Toruń - aktualności z Torunia.

TVSM Grudziądz HD

LCN 354

TVSM to autorski kanał Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, najlepsza pozycja dla osób zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami z miasta.

TV Regio HD

LCN 355

TV Regio to kanał produkowany przez lokalne stacje telewizyjne z całej Polski.

TVS

LCN 356

Stacja promująca uniwersalne treści. Ramówkę tworzą rzetelne informacje, audycje muzyczne, lifestylowe, produkcje o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TVC HD

LCN 357

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, bajki i informacje z regionów.

Telewizja TVT

LCN 358

Regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 418

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

Polsat Doku HD

LCN 423

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

TVP Sport HD

LCN 519

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Gametoon HD

LCN 523

Międzynarodowy polskojęzyczny kanał poświęcony e-sportowi, odbiorcami kanału są osoby interesującymi się grami.

MTV 90s

LCN 601

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

MTV Europe

LCN 604

Kanał muzyczno rozrywkowy nadawany w wielu krajach europejskich. Rano i wieczorem prezentowane są popularne utwory muzyczne, a pozostałej części czasu antenowego programy reality show i seriale.

Eska Rock TV

LCN 625

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym skierowany do fanów rocka.

Active Family HD

LCN 326

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

MTV 00s

LCN 605

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

MTV 80s

LCN 606

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

NickMusic

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

MCM TOP HD

LCN 618

Francuski kanał muzyczny nadawany 24 godziny na dobę. Bogata oferta od najnowszych gatunków muzyki tanecznej, przez muzykę rap, pop po rocka.

Mixtape HD

LCN 621

Jest w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP i skupia największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku w jednym miejscu.

Music Box Polska HD

LCN 622

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

Junior Music HD

LCN 715

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music.

DW HD

LCN 901

Zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji Deutsche Welle. Ramówkę stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i arabskim.

Espreso TV

LCN 902

Jest dystrybutorem telewizyjnym i współproducentem, wprowadzającym na rynek międzynarodowy prowokujące do myślenia filmy dokumentalne i zabawne seriale oparte na faktach.

TVP World HD

LCN 903

Całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim.

BBC World News

LCN 907

BBC World to kanał informacyjny, w którym przez 24 godziny emitowane są najświeższe wiadomości z całego świata. Serwisy nadawane są z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

France 24 ENG

LCN 908

Kanał informacyjny nadawany w angielskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

France 24 FR

LCN 909

Kanał informacyjny nadawany w francuskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

Biełsat TV

LCN 912

Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Bloomberg TV

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

FANA M Box

Twoja Telewizja Morska HD

LCN 1

Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Chopin Info HD

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra HD

LCN 3

Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV HD

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 13

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 14

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka

LCN 16

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat HD

LCN 17

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1 HD

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP Nauka

LCN 22

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia.

Eska TV HD

LCN 23

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP1 HD

LCN 25

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

Nowa TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena TV HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV HD

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra

LCN 32

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TTR Kębłowo HD

LCN 40

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie.

TTR Hel HD

LCN 41

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu.

TTR Władysławowo HD

LCN 42

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie.

TTR Wejherowo Klasztor HD

LCN 43

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR Rumia HD

LCN 44

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR Reda Wniebowzięcia HD

LCN 45

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR Reda Św. Antoniego HD

LCN 46

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR Gniewino HD

LCN 47

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR Strzebielino HD

LCN 48

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR Wejherowo Kolegiata HD

LCN 49

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR Wejherowo Leona HD

LCN 50

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie.

TTR Wejherowo Rybacka HD

LCN 51

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR Wejherowo Chrystusa HD

LCN 52

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR Bożepole Wielkie HD

LCN 53

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR Puck HD

LCN 54

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR Wierzchucino HD

LCN 55

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie.

TTR Żarnowiec HD

LCN 56

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

TTR Bolszewo HD

LCN 57

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie.

TTR Białogóra HD

LCN 58

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze.

TTR Orle HD

LCN 59

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu.

TTR Wejherowo Boromeusza HD

LCN 60

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Karola Boromeusza w Wejherowie

TTR Nadole HD

LCN 61

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Augustyna Biskupa w Nadolu.

TTR Rumia Janowo HD

LCN 62

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jana z Kęt, Rumia Janowo.

TTR Gowino HD

LCN 63

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Izydora w Gowinie.

TTR Kąpino HD

LCN 64

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Kąpinie.

TTR Krokowa HD

LCN 65

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

TTR Tyłowo HD

LCN 66

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tyłowie.

TVP 3 Białystok

LCN 80

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. Kanał nadaje z ośrodka regionalnego Białystok i obejmuje zasięgiem województwo podlaskie.

TVP 3 Bydgoszcz

LCN 81

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Bydgoszcz nadaje z ośrodka regionalnego Bydgoszcz i obejmuje zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.

TVP 3 Gorzów Wielkopolsk

LCN 82

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Gorzów Wielkopolski nadaje z ośrodka regionalnego Gorzów Wielkopolski i obejmuje zasięgiem województwo lubuskie.

TVP 3 Katowice

LCN 83

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Katowice nadaje z ośrodka regionalnego Katowice i obejmuje zasięgiem województwo śląskie.

TVP 3 Kraków

LCN 84

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kraków nadaje z ośrodka regionalnego Kraków i obejmuje zasięgiem województwo małopolskie.

TVP 3 Szczecin

LCN 85

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Szczecin nadaje z ośrodka regionalnego Szczecin i obejmuje zasięgiem województwo zachodniopomorskie.

TVP 3 Warszawa

LCN 86

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Warszawa nadaje z ośrodka regionalnego Warszawa i obejmuje zasięgiem województwo mazowieckie.

TVP 3 Kielce

LCN 87

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kielce nadaje z ośrodka regionalnego Kielce i obejmuje zasięgiem województwo świętokrzyskie.

TVP 3 Lublin

LCN 88

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Lublin nadaje z ośrodka regionalnego Lublin i obejmuje zasięgiem województwo lubelskie.

TVP 3 Łódź

LCN 89

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Łódź nadaje z ośrodka regionalnego Łódź i obejmuje zasięgiem województwo łódzkie.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Olsztyn nadaje z ośrodka regionalnego Olsztyn i obejmuje zasięgiem województwo warmińsko-mazurskie.

TVP 3 Opole

LCN 91

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Opole nadaje z ośrodka regionalnego Opole i obejmuje zasięgiem województwo opolskie.

TVP 3 Poznań

LCN 92

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Poznań nadaje z ośrodka regionalnego Poznań i obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Rzeszów

LCN 93

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Rzeszów nadaje z ośrodka regionalnego Rzeszów i obejmuje zasięgiem województwo podkarpackie.

TVP 3 Wrocław

LCN 94

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Wrocław nadaje z ośrodka regionalnego Wrocław i obejmuje zasięgiem województwo dolnośląskie.

TVP Wilno

LCN 95

Jest to kanał skierowany do Polaków na Litwie. W ramówce programu zobaczymy najświeższe informacje oraz bogatą ofertę programów własnych.

TVP Info HD

LCN 100

Portal informacyjny TVP Info to najnowsze informacje i wideo. Zawsze aktualne wiadomości z kraju i ze świata, transmisje on-line i relacje na żywo.

TVN 24 BiS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

News24 HD

LCN 103

News 24 to zupełnie nowa, niezależna, polska telewizja.

Polsat News Polityka HD

LCN 104

Bezpośrednie transmisje obrad Sejmu i Senatu. Transmisje posiedzeń wszystkich komisji śledczych oraz dwa programy publicystyczne - „Studio Parlament” oraz „Debatę Polityczną”.

Polsat News 2

LCN 105

Telewizja informacyjna o tematyce biznesowej. W ofercie znajdziemy programy informacyjne, poradnikowe i publicystyczne.

Stopklatka TV HD

LCN 209

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Tele 5 HD

LCN 210

Program o charakterze rozrywkowym. Odbiorcy znajdą tutaj ulubione seriale i filmy komediowe, sensacyjne, science-fiction, dramaty, obyczajowe, kryminalne, thrillery i horrory.

Paramount Network HD

LCN 219

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Filmax HD

LCN 225

Stałą propozycją ramówki telewizji Filmax jest program „Kabaretowy szał”, w którym można skecze polskich kabaretów. Oprócz tego ramówka ma być wypełniona filmami i serialami.

ViDocTV HD (dawniej RedTOP TV)

LCN 227

To kanał filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” – kin amerykańskiego oraz europejskiego.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Red Carpet TV HD

LCN 327

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TVT Zgorzelec HD

LCN 350

Telewizja regionalna TVT to stacja telewizji regionalnej, która swym działaniem obejmuje obszar dolnego śląska.

Asta HD

LCN 351

Lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

TV Toruń HD

LCN 352

Telewizja Toruń - aktualności z Torunia.

TVSM Grudziądz HD

LCN 354

TVSM to autorski kanał Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, najlepsza pozycja dla osób zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami z miasta.

TV Regio HD

LCN 355

TV Regio to kanał produkowany przez lokalne stacje telewizyjne z całej Polski.

TVS

LCN 356

Stacja promująca uniwersalne treści. Ramówkę tworzą rzetelne informacje, audycje muzyczne, lifestylowe, produkcje o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TVC HD

LCN 357

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, bajki i informacje z regionów.

Telewizja TVT

LCN 358

Regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 418

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

Polsat Doku HD

LCN 423

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

TVP Sport HD

LCN 519

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Gametoon HD

LCN 523

Międzynarodowy polskojęzyczny kanał poświęcony e-sportowi, odbiorcami kanału są osoby interesującymi się grami.

MTV 90s

LCN 601

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

MTV Europe

LCN 604

Kanał muzyczno rozrywkowy nadawany w wielu krajach europejskich. Rano i wieczorem prezentowane są popularne utwory muzyczne, a pozostałej części czasu antenowego programy reality show i seriale.

Eska Rock TV

LCN 625

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym skierowany do fanów rocka.

TVP HD

LCN 26

Oferta programowa skierowana do aktywnego widza zainteresowanego kuchnią, organizacją wnętrz, zdrowym trybem życia, który kocha seriale i dobrą rozrywkę.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

AXN

LCN 200

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

TVP Seriale HD

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

FX HD

LCN 221

FOX to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze seriale pochodzące z amerykańskich wytwórni. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki, nawet kilkanaście godzin po premierze w USA.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

Comedy Central HD

LCN 232

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Discovery Life HD

LCN 306

Stacja oferuje rozrywkę i ciekawe treści programowe. Ofertę tworzą programy pokazujące dziką przyrodę i zwierzęta, a także serie kulinarne, filmy fabularne czy seriale zagraniczne.

TLC HD

LCN 309

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

Polsat Rodzina HD

LCN 312

Kanał o tematyce rodzinnej i religijnej. W ramówce zobaczymy m.in. programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

Active Family HD

LCN 326

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

DTX HD

LCN 329

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Planete+ HD

LCN 400

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Travel Channel HD

LCN 401

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Discovery Science HD

LCN 406

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

National Geographic HD

LCN 414

National Geographic Channel to wielowymiarowy świat przygód w najlepszej jakości obrazu. Na ofertę programową składają się pasjonujące i inspirujące filmy dokumentalne.

Eleven Sports 3 HD

LCN 505

Kanał oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, filmy dokumentalne o tematyce sportowej oraz powtórki najciekawszych wydarzeń sportowych.

Polsat Sport 1

LCN 511

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Erox HD

LCN 551

Kanał dla dorosłych oferujący widzom filmy erotyczne typu „soft”.

MTV 00s

LCN 605

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

MTV 80s

LCN 606

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

NickMusic

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

MCM TOP HD

LCN 618

Francuski kanał muzyczny nadawany 24 godziny na dobę. Bogata oferta od najnowszych gatunków muzyki tanecznej, przez muzykę rap, pop po rocka.

Vox Music TV

LCN 620

VOX Music TV to kanał muzyczno- rozrywkowy prezentujący teledyski z największymi hitami muzyki tanecznej lat 80., 90., 00 oraz muzyki współczesnej. W stacji usłyszymy również nagrania Disco Polo.

Mixtape HD

LCN 621

Jest w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP i skupia największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku w jednym miejscu.

Music Box Polska HD

LCN 622

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

Junior Music HD

LCN 715

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music.

DW HD

LCN 901

Zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji Deutsche Welle. Ramówkę stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i arabskim.

Espreso TV

LCN 902

Jest dystrybutorem telewizyjnym i współproducentem, wprowadzającym na rynek międzynarodowy prowokujące do myślenia filmy dokumentalne i zabawne seriale oparte na faktach.

TVP World HD

LCN 903

Całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim.

CNBC HD

LCN 904

Amerykański program zajmujący się tematyką ekonomiczną.

BBC World News

LCN 907

BBC World to kanał informacyjny, w którym przez 24 godziny emitowane są najświeższe wiadomości z całego świata. Serwisy nadawane są z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

France 24 ENG

LCN 908

Kanał informacyjny nadawany w angielskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

France 24 FR

LCN 909

Kanał informacyjny nadawany w francuskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

Sky News

LCN 911

Sky News to brytyjska telewizja o charakterze informacyjnym. Na ofertę programową składają się serwisy informacyjne oraz programy autorskie.

Biełsat TV

LCN 912

Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Bloomberg TV

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

Polsat Film HD

LCN 206

Polsat Film oferuje swoim widzom najlepsze filmy. Każdego wieczoru można oglądać inny gatunek filmowy.

Polsat Seriale HD

LCN 231

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

History HD

LCN 402

Stacja rozrywkowo-dokumentalna z ciekawymi historiami z przeszłości i teraźniejszości. Pokazuje losy niezwykłych ludzi opowiedziane na nowo. Kanał przenosi widzów w sam środek ciekawych wydarzeń.

Discovery Historia HD

LCN 405

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

Investigation Discovery HD

LCN 409

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

Nat Geo People HD

LCN 415

Kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet. Stacja inspiruje się prawdziwymi ludzkimi historiami, przybliża barwne opowieści o ludziach z pasją.

National Geographic Wild HD

LCN 416

Wyjątkowy kanał prezentujący programy poświęcone dzikiej przyrodzie. Widzowie poznają fascynujące historie ze świata zwierząt, oglądają niesamowite obrazy.

CI Polsat HD

LCN 421

Kanał kryminalny oferujący widzom podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Stacja pokazuje emocje i motywy zbrodni, zachęca widza do myślenia i rozwiązywania zagadek.

Eleven Sports 1 HD

LCN 503

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Bogatą ofertę programową tworzą najciekawsze wydarzenia "na żywo".

Eleven Sports 2 HD

LCN 504

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD oferuje transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

Polsat Sport 2

LCN 512

Polsat Sport Extra oferuje widzom mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP czy Motocyklowe Mistrzostwa Świata.

Polsat Sport 3

LCN 514

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Polsat Sport Fight HD

LCN 515

Polsat Sport Fight poświęcony jest sportom walki. Ofertę tworzą głównie ekscytujące pojedynki stoczone w ringu podczas największych gal: Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO czy TOP Rank.

Polsat Music HD

LCN 613

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

Stars.TV

LCN 617

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Power TV HD

LCN 619

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Nuta TV HD

LCN 624

Kanał prezentuje aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków są koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki pop.

Disney Junior

LCN 711

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

History 2 HD

LCN 403

HISTORY2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi, którzy są ciekawi świata. Programy pokazują jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jakie tajemnice kryje wszechświat czy jak działa mózg.

Animal Planet HD

LCN 412

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

Eleven Sports 4 HD

LCN 506

Eleven Sports 4 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki.

FANA L Box

Twoja Telewizja Morska HD

LCN 1

Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Chopin Info HD

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra HD

LCN 3

Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV HD

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 13

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 14

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka

LCN 16

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat HD

LCN 17

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1 HD

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP Nauka

LCN 22

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia.

Eska TV HD

LCN 23

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP1 HD

LCN 25

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

Nowa TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena TV HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV HD

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra

LCN 32

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TTR Kębłowo HD

LCN 40

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie.

TTR Hel HD

LCN 41

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu.

TTR Władysławowo HD

LCN 42

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie.

TTR Wejherowo Klasztor HD

LCN 43

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR Rumia HD

LCN 44

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR Reda Wniebowzięcia HD

LCN 45

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR Reda Św. Antoniego HD

LCN 46

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR Gniewino HD

LCN 47

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR Strzebielino HD

LCN 48

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR Wejherowo Kolegiata HD

LCN 49

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR Wejherowo Leona HD

LCN 50

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie.

TTR Wejherowo Rybacka HD

LCN 51

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR Wejherowo Chrystusa HD

LCN 52

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR Bożepole Wielkie HD

LCN 53

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR Puck HD

LCN 54

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR Wierzchucino HD

LCN 55

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie.

TTR Żarnowiec HD

LCN 56

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

TTR Bolszewo HD

LCN 57

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie.

TTR Białogóra HD

LCN 58

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze.

TTR Orle HD

LCN 59

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu.

TTR Wejherowo Boromeusza HD

LCN 60

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Karola Boromeusza w Wejherowie

TTR Nadole HD

LCN 61

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Augustyna Biskupa w Nadolu.

TTR Rumia Janowo HD

LCN 62

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jana z Kęt, Rumia Janowo.

TTR Gowino HD

LCN 63

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Izydora w Gowinie.

TTR Kąpino HD

LCN 64

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Kąpinie.

TTR Krokowa HD

LCN 65

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Krokowej.

TTR Tyłowo HD

LCN 66

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Tyłowie.

TVP 3 Białystok

LCN 80

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. Kanał nadaje z ośrodka regionalnego Białystok i obejmuje zasięgiem województwo podlaskie.

TVP 3 Bydgoszcz

LCN 81

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Bydgoszcz nadaje z ośrodka regionalnego Bydgoszcz i obejmuje zasięgiem województwo kujawsko-pomorskie.

TVP 3 Gorzów Wielkopolsk

LCN 82

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Gorzów Wielkopolski nadaje z ośrodka regionalnego Gorzów Wielkopolski i obejmuje zasięgiem województwo lubuskie.

TVP 3 Katowice

LCN 83

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Katowice nadaje z ośrodka regionalnego Katowice i obejmuje zasięgiem województwo śląskie.

TVP 3 Kraków

LCN 84

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kraków nadaje z ośrodka regionalnego Kraków i obejmuje zasięgiem województwo małopolskie.

TVP 3 Szczecin

LCN 85

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Szczecin nadaje z ośrodka regionalnego Szczecin i obejmuje zasięgiem województwo zachodniopomorskie.

TVP 3 Warszawa

LCN 86

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Warszawa nadaje z ośrodka regionalnego Warszawa i obejmuje zasięgiem województwo mazowieckie.

TVP 3 Kielce

LCN 87

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Kielce nadaje z ośrodka regionalnego Kielce i obejmuje zasięgiem województwo świętokrzyskie.

TVP 3 Lublin

LCN 88

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Lublin nadaje z ośrodka regionalnego Lublin i obejmuje zasięgiem województwo lubelskie.

TVP 3 Łódź

LCN 89

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Łódź nadaje z ośrodka regionalnego Łódź i obejmuje zasięgiem województwo łódzkie.

TVP 3 Olsztyn

LCN 90

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Olsztyn nadaje z ośrodka regionalnego Olsztyn i obejmuje zasięgiem województwo warmińsko-mazurskie.

TVP 3 Opole

LCN 91

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Opole nadaje z ośrodka regionalnego Opole i obejmuje zasięgiem województwo opolskie.

TVP 3 Poznań

LCN 92

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Poznań nadaje z ośrodka regionalnego Poznań i obejmuje zasięgiem województwo wielkopolskie.

TVP 3 Rzeszów

LCN 93

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Rzeszów nadaje z ośrodka regionalnego Rzeszów i obejmuje zasięgiem województwo podkarpackie.

TVP 3 Wrocław

LCN 94

Kanał informacyjno-publicystyczny TVP 3 Wrocław nadaje z ośrodka regionalnego Wrocław i obejmuje zasięgiem województwo dolnośląskie.

TVP Wilno

LCN 95

Jest to kanał skierowany do Polaków na Litwie. W ramówce programu zobaczymy najświeższe informacje oraz bogatą ofertę programów własnych.

TVP Info HD

LCN 100

Portal informacyjny TVP Info to najnowsze informacje i wideo. Zawsze aktualne wiadomości z kraju i ze świata, transmisje on-line i relacje na żywo.

TVN 24 BiS HD

LCN 102

Stacja informacyjno-ekonomiczna skierowana do osób zainteresowanych tematyką biznesową i informacjami gospodarczymi z zagranicy.

News24 HD

LCN 103

News 24 to zupełnie nowa, niezależna, polska telewizja.

Polsat News Polityka HD

LCN 104

Bezpośrednie transmisje obrad Sejmu i Senatu. Transmisje posiedzeń wszystkich komisji śledczych oraz dwa programy publicystyczne - „Studio Parlament” oraz „Debatę Polityczną”.

Wydarzenia24 HD

LCN 106

W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

Polsat News 2

LCN 105

Telewizja informacyjna o tematyce biznesowej. W ofercie znajdziemy programy informacyjne, poradnikowe i publicystyczne.

Stopklatka TV HD

LCN 209

Stopklatka TV to jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w Polsce. Prezentuje pełen przekrój kina światowego i polskiego. Na antenie znaleźć można szeroki wybór najlepszych filmów.

Tele 5 HD

LCN 210

Program o charakterze rozrywkowym. Odbiorcy znajdą tutaj ulubione seriale i filmy komediowe, sensacyjne, science-fiction, dramaty, obyczajowe, kryminalne, thrillery i horrory.

Paramount Network HD

LCN 219

Paramount Network HD oferuje widzom czystą rozrywkę w amerykańskim stylu. Jedyny taki kanał, który emituje wyłącznie hity filmowe z USA.

Filmax HD

LCN 225

Stałą propozycją ramówki telewizji Filmax jest program „Kabaretowy szał”, w którym można skecze polskich kabaretów. Oprócz tego ramówka ma być wypełniona filmami i serialami.

ViDocTV HD (dawniej RedTOP TV)

LCN 227

To kanał filmowo-serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” – kin amerykańskiego oraz europejskiego.

HGTV HD

LCN 315

HGTV Home & Garden to kanał, który inspiruje i zachwyca. Programy poradnikowe pokazują ciekawe i oryginalne wnętrza, piękne ogrody, metamorfozy domów, gruntowne remonty i porady ekspertów.

TVP Kobieta HD

LCN 325

Jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet.

Red Carpet TV HD

LCN 327

Stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-poradnikowym.

TVT Zgorzelec HD

LCN 350

Telewizja regionalna TVT to stacja telewizji regionalnej, która swym działaniem obejmuje obszar dolnego śląska.

Asta HD

LCN 351

Lokalna stacja telewizyjna miasta Piła.

TV Toruń HD

LCN 352

Telewizja Toruń - aktualności z Torunia.

TVSM Grudziądz HD

LCN 354

TVSM to autorski kanał Telewizji Kablowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Grudziądzu, najlepsza pozycja dla osób zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami z miasta.

TV Regio HD

LCN 355

TV Regio to kanał produkowany przez lokalne stacje telewizyjne z całej Polski.

TVS

LCN 356

Stacja promująca uniwersalne treści. Ramówkę tworzą rzetelne informacje, audycje muzyczne, lifestylowe, produkcje o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.

TVC HD

LCN 357

TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, bajki i informacje z regionów.

Telewizja TVT

LCN 358

Regionalna polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana dla mieszkańców Górnego Śląska.

TVP Dokument HD

LCN 404

Kanał poprzez własne serie dokumentalne przedstawia obraz współczesnej Polski i świata.

Polsat Viasat Explore HD

LCN 418

Polsat Viasat Explore to kanał skierowany do mężczyzn. Bohaterami kanału są zwykli ludzie, którzy ciężko pracują, inspirują wytrwałością, nietypową pasją i realizują swoje marzenia.

Polsat Doku HD

LCN 423

Polsat Doku to najlepsze pozycje dokumentalne. W ramówce znalazły się nagradzane na festiwalach dokumenty i produkcje o charakterze familijnym.

TVP Sport HD

LCN 519

Ramówka stacji to relacje na żywo z wydarzeń sportowych oraz imprezy sportowe o międzynarodowej randze. Na widzów czekają sportowe emocje z gwarancją najwyższej jakości obrazu.

Gametoon HD

LCN 523

Międzynarodowy polskojęzyczny kanał poświęcony e-sportowi, odbiorcami kanału są osoby interesującymi się grami.

MTV 90s

LCN 601

Kanał MTV 90s zaprezentuje utwory muzyczne z lat dziewięćdziesiątych. Ramówkę tworzą programy z muzyką taneczną , r'n'b, hip hop czy alternatywną.

Club MTV

LCN 602

Stacja Club MTV prezentuje aktualne przeboje sceny klubowej oraz kultowe hity ostatnich dekad. Oferta programowa skierowana jest do widza młodego.

MTV Hits

LCN 603

Brytyjski kanał muzyczny grający aktualne przeboje muzyczne.

MTV Europe

LCN 604

Kanał muzyczno rozrywkowy nadawany w wielu krajach europejskich. Rano i wieczorem prezentowane są popularne utwory muzyczne, a pozostałej części czasu antenowego programy reality show i seriale.

Eska Rock TV

LCN 625

Polski kanał telewizyjny o charakterze muzycznym skierowany do fanów rocka.

TVP HD

LCN 26

Oferta programowa skierowana do aktywnego widza zainteresowanego kuchnią, organizacją wnętrz, zdrowym trybem życia, który kocha seriale i dobrą rozrywkę.

Biznes24 HD

LCN 101

To kanał poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Ramówka obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.

Polsat News HD

LCN 110

Polsat News to codzienna dawka najświeższych informacji z Polski i ze świata, a także bieżące doniesienia dotyczące sportu, biznesu, gospodarki i serwis pogodowy.

TVN 24 HD

LCN 111

Całodobowy kanał informacyjno-publicystyczny. Oprócz serwisów informacyjnych, na antenie nadawane są transmisje ważnych wydarzeń.

AXN

LCN 200

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

Kino TV HD

LCN 203

Kino TV HD to kanał filmowy prezentujący znane i lubiane hity filmowe i seriale. W bogatej ofercie programowej można znaleźć m.in. kino akcji, dramaty, komedie, kino przygodowe.

Kino Polska HD

LCN 207

Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony w całości promocji polskiego kina i polskich twórców filmowych. W ramówce znajdują się wyselekcjonowane kultowe filmy i seriale.

Ale Kino+ HD

LCN 208

Ale kino! To polski kanał filmowy zapewniający widzom filmowe hity, premiery, amerykańską i europejską klasykę kina oraz europejskie seriale kryminalne i szpiegowskie, komedie i filmy akcji.

TVP Seriale HD

LCN 215

TVP Seriale oferuje największe serialowe przeboje Telewizji Polskiej. Widzowie odnajdą tutaj kultowe seriale polskie i zagraniczne, ulubione telenowele i najlepsze seriale telewizyjne.

AMC HD

LCN 218

To kanał dla miłośników kina przedstawiający zarówno światowe jak i własne produkcje filmowe.

FX HD

LCN 221

FOX to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze seriale pochodzące z amerykańskich wytwórni. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki, nawet kilkanaście godzin po premierze w USA.

TVN Fabuła HD

LCN 222

Ramówkę kanału tworzą znane i lubiane seriale telewizyjne, autorskie programy z informacją o premierach filmowych, wydarzenia ze świata rozrywki, newsy o celebrytach i gwiazdach ekranu.

Romance TV HD

LCN 230

Najbardziej kobiecy kanał w Polsce. Stacja oferuje najlepsze europejskie filmy i seriale o wielkich uczuciach. Widzowie mogą poznać historie pełne namiętnej miłości, magicznego romantyzmu i zazdrości.

Comedy Central HD

LCN 232

Comedy Central to zdecydowanie najpopularniejszy kanał komediowy. Kanał nadaje najpopularniejsze seriale komediowe. Ofertę tworzą także kultowe kreskówki oraz programy satyryczne.

Polsat Comedy Central Extra HD

LCN 233

Polsat Comedy Central Extra to popularny kanał komediowy skierowany do całych rodzin. Widzowie znajdą tutaj najpopularniejsze seriale familijne i komediowe.

TVN Turbo HD

LCN 302

Stacja skierowana do mężczyzn o silnym akcencie motoryzacyjnym. Poruszane są także tematy dotyczące sportu, stylu życia i nowinek technologicznych.

Discovery Life HD

LCN 306

Stacja oferuje rozrywkę i ciekawe treści programowe. Ofertę tworzą programy pokazujące dziką przyrodę i zwierzęta, a także serie kulinarne, filmy fabularne czy seriale zagraniczne.

TLC HD

LCN 309

Oferta programowa dostosowana jest do kobiet poszukujących różnorodnej rozrywki. Poruszane są tematy mody i trendów, gotowania, wystroju wnętrz, urody, zdrowia i prawa.

Polsat Rodzina HD

LCN 312

Kanał o tematyce rodzinnej i religijnej. W ramówce zobaczymy m.in. programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej.

TVN Style HD

LCN 313

Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Stacja inspiruje kobiety do wprowadzania pozytywnych zmian w życiu. Dostarcza wielu informacji o świecie, pokazuje możliwości i praktyczne porady.

StudioMED TV HD

LCN 317

To pierwszy w Europie kanał telewizyjny o zdrowiu skierowany do szerokiej widowni. Jego misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości w zakresie leczenia i profilaktyki zdrowotnej.

BBC Brit HD

LCN 323

Odbiorcami kanału są głównie młodzi mężczyźni. Kanał porusza zróżnicowane tematy -motoryzację, biznes, naukę. Ramówka stworzona została tak, aby widz mógł się pośmiać, a także czegoś nauczyć.

Active Family HD

LCN 326

Kanał promujący aktywny i zdrowy styl życia. Ramówkę tworzą relacje z różnych dyscyplin sportowych, programy poświęcone ćwiczeniom fizycznym, a także programy edukacyjne, podróżnicze.

DTX HD

LCN 329

Ofertę Discovery Turbo Xtra tworzą materiały dokumentalne opowiadające o różnych częściach świata. Programy zabierają widza w podróż do najbardziej poruszających wydarzeń w historii rodzaju ludzkiego.

Planete+ HD

LCN 400

Stacja poświęcona jest filmom dokumentalnym i reportażom. Emituje zazwyczaj filmy premierowe, poświęcone historii, zagadkom przyrody, wydarzeniom ze świata i wynalazkom.

Travel Channel HD

LCN 401

Światowy lider międzynarodowych kanałów podróżniczych z unikalnym podejściem do podróżowania. Oferta programowa kanału obejmuje popularne, telewizyjne, lifestylowe i internetowe marki.

Discovery Science HD

LCN 406

Kanał skupia się na nauce i i technologii. Interesujące programy przybliżają widzom nowości z świata technologii. Kanał w zabawny sposób przekazuje nowinki technologiczne.

Discovery Channel HD

LCN 410

Ramówkę tworzą interesujące historie z życia ludzi i programy dotyczące m.in. inżynierii, motoryzacji i form spędzania wolnego czasu. Hitem kanału są serie poświęcone magii czy sztuce przetrwania.

National Geographic HD

LCN 414

National Geographic Channel to wielowymiarowy świat przygód w najlepszej jakości obrazu. Na ofertę programową składają się pasjonujące i inspirujące filmy dokumentalne.

Eleven Sports 3 HD

LCN 505

Kanał oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, filmy dokumentalne o tematyce sportowej oraz powtórki najciekawszych wydarzeń sportowych.

Eurosport 1 HD

LCN 507

Ramówkę tworzą wydarzenia sportowe: tenisowe turnieje Wielkiego Szlema Australian Open, Roland Garros i US Open, Tour de France, mistrzostwa świata pływaniu i mistrzostwa Europy w lekkoatletyce.

Eurosport 2 HD

LCN 508

Eurosport 2 relacjonuje wydarzenia sportowe dotyczące sportów drużynowych. Ramówkę tworzą mecze z polskiej Ekstraklasy oraz transmisje uzupełniające: tenis i sporty zimowe.

FightBox HD

LCN 509

To kanał poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki. Od MMA poprzez boks, armwrestling i sumo czy zapasy. Zobaczymy tu relacje z mistrzostw lig i federacji z USA, Europy i Japonii.

Polsat Sport 1

LCN 511

Stacja transmituje rywalizację ligową z siatkówki, mecze Polskiej Ligi Koszykówki, wydarzenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch.

Polsat Games HD

LCN 518

Program poświęcony e-sportowi i grom komputerowym.

Erox HD

LCN 551

Kanał dla dorosłych oferujący widzom filmy erotyczne typu „soft”.

Eroxxx HD

LCN 552

Kanał dla dorosłych oferujący widzom filmy erotyczne typu „hard”.

MTV 00s

LCN 605

To całodobowy kanał muzyczny w całości poświęcony muzyce pierwszej dekady XXI wieku. W ramówce stacji znalazły się różnorodne pasma tematyczne.

MTV 80s

LCN 606

Kanał MTV 80s zaprezentuje utwory muzyczne z lat osiemdziesiątych. W ramówce pojawią się największe hity światowej muzyki i pasma tematyczne z muzyką elektroniczną, filmową czy piosenkami o miłości.

NickMusic

LCN 607

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

4Fun.TV

LCN 608

Polska stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana do młodych użytkowników rynku muzycznego. Emituje teledyski polskich i światowych gwiazd, listy przebojów i zabawy interaktywne.

4Fun Kids

LCN 609

4Fun Kids to muzyczna stacja dla dzieci i rodziców. Ramówka ma dostarczać dzieciom zabawy, edukacji i ruchu, a także relaksu ich rodzicom.

4Fun Dance

LCN 610

Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W dzień 4Fun Dance oferuje pasma FIT zachęcające do aktywnego spędzania czasu, programy dla aktywnych mam, muzykę do ćwiczeń.

Kino Polska Muzyka

LCN 611

Kino Polska Muzyka to jedyna stacja telewizyjna poświęcona w całości ogromnemu dorobkowi polskiej sceny muzycznej. Kanał ten gwarantuje podróż przez dekady polskiej muzyki rozrywkowej.

MCM TOP HD

LCN 618

Francuski kanał muzyczny nadawany 24 godziny na dobę. Bogata oferta od najnowszych gatunków muzyki tanecznej, przez muzykę rap, pop po rocka.

Vox Music TV

LCN 620

VOX Music TV to kanał muzyczno- rozrywkowy prezentujący teledyski z największymi hitami muzyki tanecznej lat 80., 90., 00 oraz muzyki współczesnej. W stacji usłyszymy również nagrania Disco Polo.

Mixtape HD

LCN 621

Jest w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP i skupia największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny tego gatunku w jednym miejscu.

Music Box Polska HD

LCN 622

Ramówkę kanału tworzą wiadomości i programy o muzyce klubowej i celebrytach.

MiniMini+ HD

LCN 700

Kanał przeznaczony dla dzieci do 7. roku życia, w którym przewodniczką jest radosna Rybka MiniMini. Stacja jest wolna od agresji i przemocy, nadaje codziennie w godzinach 5.00-21.00.

Teletoon+ HD

LCN 701

Kanał dziecięcy pełen niekończącej się zabawy. Stacja emituje seriale animowane i aktorskie, śledzi sprawy i tematy interesujące dzieci i skłania do aktywności pozaszkolnych.

Nickelodeon

LCN 703

Stacja muzyczna w całości poświęcona muzyce i skierowana do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran.

Duck TV

LCN 704

Stacja skierowana do najmłodszych dzieci, w wieku od 6 do 36 miesiąca życia, a także ich rodziców. Oferta programowa obejmuje animacje oraz krótkie bajki rysunkowe.

Disney Channel HD

LCN 710

Disney Channel to kanał adresowany do dzieci. Programy dostępne w ramówce mają za zadanie zmotywowanie widzów do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami i miłego spędzania czasu z rodziną.

Junior Music HD

LCN 715

To kanały prezentujące ulubione hity muzyki dziecięcej. W ramówce stacji znajdują się takie pasma tematyczne jak "Pobudka z Junior Music", "Kołysanki", "Noc z Junior Music" czy "Karaoke z Junior Music.

DW HD

LCN 901

Zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji Deutsche Welle. Ramówkę stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w języku niemieckim, angielskim, hiszpańskim i arabskim.

Espreso TV

LCN 902

Jest dystrybutorem telewizyjnym i współproducentem, wprowadzającym na rynek międzynarodowy prowokujące do myślenia filmy dokumentalne i zabawne seriale oparte na faktach.

TVP World HD

LCN 903

Całodobowy kanał informacyjny Telewizji Polskiej nadający w języku angielskim.

CNBC HD

LCN 904

Amerykański program zajmujący się tematyką ekonomiczną.

BBC World News

LCN 907

BBC World to kanał informacyjny, w którym przez 24 godziny emitowane są najświeższe wiadomości z całego świata. Serwisy nadawane są z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.

France 24 ENG

LCN 908

Kanał informacyjny nadawany w angielskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

France 24 FR

LCN 909

Kanał informacyjny nadawany w francuskiej wersji językowej. Ramówkę tworzą serwisy newsowe, reportaże, portrety znanych postaci, programy kulturalne, kroniki lifestylowe i prognoza pogody.

Sky News

LCN 911

Sky News to brytyjska telewizja o charakterze informacyjnym. Na ofertę programową składają się serwisy informacyjne oraz programy autorskie.

Biełsat TV

LCN 912

Telewizja emitowana przez satelitę na Białorusi w języku białoruskim oraz rosyjskim. Prawnie wchodzi w skład Telewizji Polskiej. Głównym mottem stacji jest „Biełsat – Twoje prawo wyboru”.

Bloomberg TV

LCN 913

Najświeższe wiadomości biznesowe i finansowe, kursy giełdowe, kursy walut, wiadomości z rynków finansowych oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.

AXN White

LCN 201

Kanał emituje kino amerykańskie i europejskie, a także najnowsze propozycje serialowe i filmowe. Kanał zaskakuje i wciąga dzięki połączeniu szczypty kryminału z intrygą oraz inspirującymi historiami.

AXN Black

LCN 202

AXN Black oferuje widzom propozycje serialowo-filmowe przyprawiające o gęsią skórkę, mocne kino akcji oraz programy typu reality.

FilmBox Extra HD

LCN 204

FilmBox Extra HD, to kanał, który pozwala poczuć klimat prawdziwego kina. Adresowany jest dla wymagających miłośników kina, dla których jakość obrazu i dźwięku jest tak samo ważna, jak dobry film.

FilmBox Premium HD

LCN 205

FilmBox Premium HD to wysmakowana oferta nagradzanych obrazów filmowych – uczta dla kinomana. Zdobywcy prestiżowych nagród, świetni aktorzy, głośne obrazy hollywoodzkie i uznane kino europejskie.

Polsat Film HD

LCN 206

Polsat Film oferuje swoim widzom najlepsze filmy. Każdego wieczoru można oglądać inny gatunek filmowy.

Sundance TV HD

LCN 214

Amerykański kanał filmowy posiadający w ofercie produkcje światowego kina niezależnego, dokumenty, seriale i programy informacyjne na temat kina.

FX Comedy HD

LCN 223

Stacja dostarcza wybuchową mieszankę komedii i dobrego humoru. Ramówkę tworzą najlepsze seriale komediowe (często są to polskie premiery) oraz popularne sitcomy czy kultowe komedie.

Polsat Seriale HD

LCN 231

Stacja stworzona z myślą o kobietach. W ofercie znalazły się seriale polskie i zagraniczne oraz filmy fabularne.

FilmBox Family

LCN 234

FilmBox Family to klasyka rozrywki dla całej rodziny. Prezentuje filmy, które spodobają się zarówno najmłodszym widzom, jak i dorosłym. W ofercie kanału znajdują się produkcje dla dzieci i młodzieży.

NOVELAS+1 HD

LCN 235

Jest to kanał poświęcony w całości serialom tureckimi.

Home TV HD

LCN 301

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

Food Network HD

LCN 303

Food Network to świeże spojrzenie na telewizję kulinarną i świetna rozrywka. Kucharze zachęcają do samodzielnego eksperymentowania w kuchni. Ramówkę tworzą programy dotyczące gotowania.

Polsat Cafe HD

LCN 310

Kanał lifestylowy z przekazem skierowanym do kobiet. Oferta programowa dopasowana jest pod nowoczesne kobiety, posiadające zainteresowania i pasje.

Polsat Play HD

LCN 311

Polsat Play to cała gama tematów interesujących każdego mężczyznę: motoryzację, historię, wędkarstwo, sensację czy światowy dokument.

Canal+ Domo HD

LCN 318

Canal+ Domo HD to polski kanał ukazujący ciekawe inspiracje dla domu i ogrodu. Adresatami są osoby, które budują lub wykańczają dom, remontują i urządzają mieszkanie lub po prostu lubią majsterkować.

Canal+ Kuchnia HD

LCN 319

Canal+ Kuchnia to polski kanał kulinarny. Zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z gotowaniem, jak i doświadczenie kucharze znajdą tutaj inspirację na wyśmienite potrawy.

Fashion TV

LCN 321

Kanał telewizyjny poświęcony modzie, projektantom, trendom w modzie i urodzie, designie, stylu życia i plotkom z showbiznesu.

BBC Lifestyle HD

LCN 322

Ramówkę BBC Lifestyle tworzy sześć pasm programowych: w Kuchni, Dom, Moda, Zdrowie i Ciało, Rodzicielstwo, Rozwój.

History HD

LCN 402

Stacja rozrywkowo-dokumentalna z ciekawymi historiami z przeszłości i teraźniejszości. Pokazuje losy niezwykłych ludzi opowiedziane na nowo. Kanał przenosi widzów w sam środek ciekawych wydarzeń.

Discovery Historia HD

LCN 405

Discovery Historia prezentuje innowacyjne podejście do tematów historycznych. Ramówkę tworzą programy z historii współczesnej, starożytnej, dziejach Polski czy militariach.

BBC Earth HD

LCN 407

Kanał BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata, a także dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzom różne aspekty ze świata przyrody.

Investigation Discovery HD

LCN 409

Kanał dokumentalny poświęcony zbrodniom i śledztwom policyjnym. Ofertę programową tworzą trzymające w napięciu historie kryminalne.

Nat Geo People HD

LCN 415

Kanał dokumentalno-rozrywkowy skierowany przede wszystkim do kobiet. Stacja inspiruje się prawdziwymi ludzkimi historiami, przybliża barwne opowieści o ludziach z pasją.

National Geographic Wild HD

LCN 416

Wyjątkowy kanał prezentujący programy poświęcone dzikiej przyrodzie. Widzowie poznają fascynujące historie ze świata zwierząt, oglądają niesamowite obrazy.

Polsat Viasat Nature HD

LCN 417

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy. Widzowie dowiedzą się więcej o niebezpiecznych drapieżnikach, domowych pupilkach i dzikich zwierzętach z całego świata.

Polsat Viasat History HD

LCN 419

Kanał o tematyce historycznej, prezentujący historię z nowoczesnej perspektywy. Programy dotyczą wydarzeń historycznych, które miały wpływ na losy świata. Stacja zaprasza widza do podróży w czasie.

CI Polsat HD

LCN 421

Kanał kryminalny oferujący widzom podróż do świata zbrodni, intryg i tajemnic. Stacja pokazuje emocje i motywy zbrodni, zachęca widza do myślenia i rozwiązywania zagadek.

Nasa TV 4K

LCN 425

Jest to kanał amerykańskiej agencji kosmicznej. W ramówce programu zobaczymy zdjęcia i relacje ze stacji kosmicznej oraz niesamowite widoki kosmosu.

FightKlub HD

LCN 501

Kanał polskojęzyczny poświęcony w całości sportom walki. Przez całą dobę zapewnia widzom ogromną dawkę emocji związanych ze sportami walki.

Eleven Sports 1 4K

LCN 502

To całodobowy kanał sportowy nadawany w technologii 4K, transmitujący wybrane wydarzenia takie jak wyścigi Formula 1® czy wybrane mecze LaLiga Santander.

Eleven Sports 1 HD

LCN 503

Kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Bogatą ofertę programową tworzą najciekawsze wydarzenia "na żywo".

Eleven Sports 2 HD

LCN 504

Kanał sportowy Eleven Sports 2 HD oferuje transmisje z wielkich wydarzeń sportowych.

Polsat Sport 2

LCN 512

Polsat Sport Extra oferuje widzom mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, a także międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP czy Motocyklowe Mistrzostwa Świata.

Polsat Sport 3

LCN 514

Polsat Sport News relacjonuje wydarzenia na żywo takie jak mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Stacja pokazuje również mecze piłkarskie, tenisowe turnieje.

Polsat Sport Fight HD

LCN 515

Polsat Sport Fight poświęcony jest sportom walki. Ofertę tworzą głównie ekscytujące pojedynki stoczone w ringu podczas największych gal: Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego HBO czy TOP Rank.

Adventure HD

LCN 521

Kanał dokumentalny o charakterze przygodowym, w którym zobaczymy także programy łowieckie i wędkarskie oraz przyrodnicze.

Polsat Music HD

LCN 613

Polsat Music to najgorętsze przeboje z całego świata. Widzowie usłyszą tutaj największe przeboje z popularnych stacji radiowych w kraju. Stacja prezentuje różne gatunki muzyczne.

Stars.TV

LCN 617

Stacja adresowana do miłośników muzyki rozrywkowej w wieku od 25 do 55 lat. Widzowie odnajdą tutaj przeboje lat 60., 70., 80. i 90. i hity muzyki współczesnej.

Power TV HD

LCN 619

Power TV to kanał muzyczno-rozrywkowy. Ponad 50% ramówki zajmuje polska muzyka rozrywkowa. Stacja emituje klipy muzyczne disco z lat 80. i 90. XX wieku, disco polo, eurodance, trance i techno.

Disco Polo Music

LCN 623

Disco Polo Music czyli kanał z muzyką disco polo, dance, folk i biesiadną. Stacja oferuje listy przebojów, najlepsze klipy muzyczne oraz relacje z koncertów.

Nuta Gold

LCN 628

Kanał prezentuje aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków są koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki pop.

Nuta TV HD

LCN 624

Kanał prezentuje aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. Dopełnieniem bogatej oferty teledysków są koncerty HD oraz biografie największych artystów muzyki pop.

Polsat Jim Jam

LCN 705

Stacja dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat. Przedszkolaki mogą tutaj oglądać programy edukacyjne, rozrywkowe i przygodowe.

Disney Junior

LCN 711

Disney Junior oferuje programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci w wieku 2-7 lat. Ramówkę stanowią głównie seriale i programy zachęcające dzieci do zabawy oraz nauki.

Disney XD

LCN 712

Stacja kieruje swoją ofertę do chłopców w wieku od 6-14 lat. Ramówka kanału to ekscytująca mieszanka programów skłaniających do aktywnego spędzania czasu oraz seriali animowanych.

Nick Jr.

LCN 714

Nick Jr. to kanał tematyczny dla najmłodszych widzów. Na antenie można obejrzeć pobudzające wyobraźnię bajki, które łączą zabawę z edukacją.

Epic Drama HD

LCN 211

Nowy kanał o pasji, zdradzie, miłości, śmierci, intrygach i dramatycznych zwrotach akcji. Epic Drama to dom epickich opowieści, gdzie ramówkę tworzą najlepsze seriale kostiumowe.

Bollywood HD

LCN 213

Bollywood prezentuje wyłącznie filmy z Indii. Indyjskie kino to niezwykła jakość dźwięku i obrazu oraz energetyczna muzyka.

AXN Spin HD

LCN 220

AXN to stacja, która swoim widzom oferuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, sci-fi,fantasy, obyczajowych i sensacyjnych.

FilmBox Action

LCN 224

FilmBox Action to kanał filmowy adresowany do miłośników kina akcji. Prezentuje repertuar z dużą dawką adrenaliny – od kryminałów i filmów sensacyjnych, przez westerny i obrazy katastroficzne.

BBC First HD

LCN 237

BBC First to kanał prezentujący najlepsze brytyjskie seriale. Program oferuje widzom premiery najbardziej oczekiwanych nowych produkcji, ale także nowe sezony znanych i lubianych seriali.

History 2 HD

LCN 403

HISTORY2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi, którzy są ciekawi świata. Programy pokazują jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jakie tajemnice kryje wszechświat czy jak działa mózg.

Animal Planet HD

LCN 412

Kanał przybliża widzom świat dzikich zwierząt, prezentuje naturę, pokazuje poruszające historie ze świata zwierząt.

DocuBox HD

LCN 413

DocuBox HD to kanał dokumentalny, w ramówce znajdują się programy i seriale przyrodnicze, kulturalne, historyczne i popularno-naukowe.

Eleven Sports 4 HD

LCN 506

Eleven Sports 4 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki.

Extreme Channel HD

LCN 520

Stacja telewizyjna poświęcona najbardziej emocjonującym sportom ekstremalnym i związanemu z nimi stylowi życia.

FANA XL Box

Twoja Telewizja Morska HD

LCN 1

Nowoczesna, a jednocześnie ceniąca tradycje mieszkańców Kaszub, telewizja lokalna.

Chopin Info HD

LCN 2

Kanał reklamowy Chopin Telewizja Kablowa, na którym znajdują się podglądy z kamer widokowych nadmorskich miejscowości.

Chopin Extra HD

LCN 3

Na kanale są emitowane zapowiedzi programowe i transmisje PPV.

TVP 1 HD

LCN 4

Główny program telewizji publicznej o charakterze informacyjno-publicystycznym. Ofertę programową tworzą programy rozrywkowe, filmy i seriale obyczajowe, filmy dokumentalne.

TVP 2 HD

LCN 5

Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka to polska publiczna stacja telewizyjna o różnorodnym programie. Emituje filmy, seriale telewizyjne, filmy przyrodnicze i dokumentalne, spektakle.

TVP 3 Gdańsk

LCN 6

Kanał informacyjno-publicystyczny będący wspólnym przedsięwzięciem wszystkich lokalnych oddziałów TVP3. TVP 3 Gdańsk nadaje z ośrodka regionalnego Gdańsk i obejmuje zasięgiem województwo pomorskie.

TV Puls HD

LCN 7

Kanał ogólnopolski z ofertą programową dla całej rodziny. Ramówka to premierowe hity filmowe, znakomite seriale, ciekawe dokumenty i animacje dla najmłodszych.

TVN HD

LCN 8

Polska komercyjna, bezpłatna stacja telewizyjna. Ofertę tworzą wysokiej jakości programy rozrywkowe oraz informacyjne.

Polsat HD

LCN 9

Kanał zapewnia widzom doskonałą rozrywkę, pasjonujące kino, emocjonujący sport oraz rzetelną i szybką informację. Bogata oferta programowa.

TVN 7 HD

LCN 10

Kanał o charakterze rozrywkowo-filmowym. Ramówkę tworzy bogata oferta popularnych seriali i wielkie hity filmowe pogrupowane w bloki tematyczne.

TTV HD

LCN 11

Kanał oferujący wiadomości informacyjne, publicystykę i dokument społeczny. Programy poruszają tematykę spraw społecznych i lokalnych informacji. Bogata oferta programowa.

TV4 HD

LCN 12

Czwórka (TV4 HD) oferuje popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, filmy fabularne i dokumentalne, programy dla dzieci.

TVP Polonia HD

LCN 13

Stacja stworzona z myślą o Polakach mieszkających poza granicami kraju. Celem stacji jest przekazywanie Rodakom rzetelnej informacji z kraju.

TVP Kultura HD

LCN 14

TVP Kultura zapewnia widzom wysoki poziom kultury. Kanał emituje programy o sztuce, literaturze, teatrze, muzyce, filmy dokumentalne i fabularne, a także wywiady i reportaże.

TVP Historia

LCN 15

Kanał historyczny, dostarczający widzom informacji z zakresu historii Polski i historii powszechnej. Oferta oparta na produkcji własnych programów i zasobach archiwalnych TVP.

TVP Rozrywka

LCN 16

Ofertę programową tworzą programy satyryczne, występy kabaretowe, festiwale, formaty typu talk-show, widowiska telewizyjne, koncerty, teledyski muzyczne, jubileusze gwiazd estrady, teleturnieje.

Super Polsat HD

LCN 17

Super Polsat to kanał, który jako pierwszy został dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ofercie kanału znajdziemy teleturnieje, programy dokumentalne i seriale.

Puls 2 HD

LCN 18

Kanał oferuje rodzinne oglądanie premierowych hitów filmowych, seriali oraz światowych animacji i dokumentów.

TV 6 HD

LCN 19

Szóstka (TV6 HD) to bogata oferta programów rozrywkowych, dokumentalnych, seriali i bajek. Na widzów czekają również filmy sensacyjne, thrillery, horrory, filmy kryminalne oraz hollywoodzkie produkcje

Polsat 2 HD

LCN 20

Polsat 2 HD to stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Jest to kanał uniwersalny z bogatą ofertę programową adresowany do Polaków mieszkających za granicą.

Polonia 1 HD

LCN 21

Rozrywkowa stacja telewizyjna skierowana głównie do kobiet. Panie znajdą tutaj programy rozrywkowe, seriale i filmy komediowe, filmy z gatunku dramat oraz romans. Ramówkę dopełniają programy muzyczne.

TVP Nauka

LCN 22

Serwis skupiający wszystkie najważniejsze wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki. Kategorie: Kosmos, Technologie, Przyroda, Medycyna, Ekologia.

Eska TV HD

LCN 23

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

Metro HD

LCN 24

Metro to atrakcyjna oferta programowa. Stacja nadaje najlepsze seriale, filmy światowego kina, interesujące dokumenty oraz zabawne reality show.

WP1 HD

LCN 25

Polska stacja telewizyjna o charakterze uniwersalnym. Ofertę programową tworzą dokumenty, programy rozrywkowe, informacyjne i edukacyjne. Kanał należy do Grupy Wirtualna Polska.

Zoom TV HD

LCN 27

Zoom TV to ogólnodostępny kanał telewizyjny, który oferuje wciągającą rozrywkę dla każdego. To telewizja pełna wrażeń. Prezentuje ramówkę, opartą o tajemnicze historie i sensacyjne opowieści.

Nowa TV HD

LCN 28

Stacja skierowana do całej rodziny. W ofercie znajdują się programy rozrywkowe, informacyjne, seriale, bajki i filmy fabularne.

TVP ABC HD

LCN 29

Kanał skierowany do młodych odbiorców- dzieci od 3 do 12 roku życia. Celem stacji jest pobudzenie wyobraźni dzieci, zachęcenie do zdobywania i rozwijania umiejętności.

Antena TV HD

LCN 30

Antena TV to kanał skierowany dla osób w wieku powyżej 50 lat. W ofercie stacji widzowie mogą znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne.

Polo TV HD

LCN 31

Polo TV prezentuje najnowsze i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Stacja oferuje programy rozrywkowe, wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo.

Eska TV Extra

LCN 32

Stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra. Oferta obejmuje przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat.

TV Trwam

LCN 33

Stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym.

Fokus TV HD

LCN 34

Kanał porusza szeroki zakres tematów świata, pasjom i stylom życia. Oferuje programy na temat historii, natury, technologii, kwestii społeczno-obyczajowych oraz wydarzenia ze świata.

TTR Kębłowo HD

LCN 40

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Jadwigi Śląskiej w Kębłowie.

TTR Hel HD

LCN 41

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Bożego Ciała w Helu.

TTR Władysławowo HD

LCN 42

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Władysławowie.

TTR Wejherowo Klasztor HD

LCN 43

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z klasztoru w Wejherowie.

TTR Rumia HD

LCN 44

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi.

TTR Reda Wniebowzięcia HD

LCN 45

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Wniebowzięcia NMP i św. Katarzyny w Redzie.

TTR Reda Św. Antoniego HD

LCN 46

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Antoniego Padewskiego w Redzie.

TTR Gniewino HD

LCN 47

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Józefa Rzemieślnika w Gniewinie.

TTR Strzebielino HD

LCN 48

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Maksymiliana Kolbe w Strzebielinie.

TTR Wejherowo Kolegiata HD

LCN 49

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kolegiaty Trójcy Świętej w Wejherowie.

TTR Wejherowo Leona HD

LCN 50

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Leona Wielkiego w Wejherowie.

TTR Wejherowo Rybacka HD

LCN 51

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Wejherowie.

TTR Wejherowo Chrystusa HD

LCN 52

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

TTR Bożepole Wielkie HD

LCN 53

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła św. Piotra Apostoła w Bożympolu Wielkim.

TTR Puck HD

LCN 54

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła w Pucku.

TTR Wierzchucino HD

LCN 55

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Rozalii z Palermo w Wierzchucinie.

TTR Żarnowiec HD

LCN 56

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Zwiastowania Pana w Żarnowcu.

TTR Bolszewo HD

LCN 57

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Bolszewie.

TTR Białogóra HD

LCN 58

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Białogórze.

TTR Orle HD

LCN 59

Twoja Telewizja Religijna to kanał z transmisjami Mszy Świętych w cyfrowej jakości. Transmisja z kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Orlu.