Z dniem 1 sierpnia 2024 r. wchodzi w życie nowy Cennik Usług Telekomunikacyjnych. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Jednocześnie, stosownie do treści art. 61 ust. 5(1) Ustawy z dnia 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne informujemy, iż w przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, Abonent jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy Abonenckiej w terminie do dnia wejścia przedmiotowych zmian w życie tj. do dnia 1 sierpnia 2024 r. Wykaz zmian, które znalazły się w nowym cenniku znajdziecie Państwo w zakładce dokumenty na naszej stronie internetowej.

FANA Internetowa
Telewizja bez ograniczeń

SPRAWDŹ

Co to jest TELEWIZJA INTERNETOWA "FANA"?To nowoczesne rozwiązanie pozwalające na oglądanie telewizji za pomocą szybkiego Internetu.
Jeżeli tylko dysponujemy łączem Internetowym o prędkości od 150 Mb/s, to możliwe będzie oglądanie nawet 180 programów.
Jest to optymalne rozwiązanie dla osób chcących oglądać telewizję na własnych warunkach – kiedy i jak chcą.Jak można ją oglądać?Do odbioru Telewizji Internetowej wymagany jest dekoder, który podłączamy do odbiornika TV.
Niewątpliwą zaletą Telewizji Internetowej jest możliwość oglądania programów nawet do 5 dni wstecz.
Korzystając z wygodnej wyszukiwarki, szybko dotrzemy do filmu czy programu, którego nie udało nam się obejrzeć w dniu emisji.
Komfort oglądania zapewnia możliwość przewijania do przodu i do tyłu, ale i funkcja pauzy, która pozwala zrobić sobie przerwę np. na kawę.

Pakiety w naszej ofercie

POLECAMY

Pakiet podstawowy

30 kanałów

31,43 zł

brutto / mies.
52,81 zł - Cena po 4 miesiącach

Pakiet Familijny

113 kanałów

41,94 zł

brutto / mies.
63,32 zł - Cena po 4 miesiącach

Pakiet pełny

180 kanałów

47,19 zł

brutto / mies.
68,57 zł - Cena po 4 miesiącach

Telewizja Internetowa razem z Tobą!

Nowoczesny dekoder przeznaczony do odbioru telewizji internetowej posiada funkcję Wi-Fi. Dzięki temu wystarczy podłączyć go do zasilania i już można oglądać ulubione programy! Oczywiście, należy zadbać o dostęp do odpowiednio szybkiego Internetu – czy to mobilnego czy też stacjonarnego. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z naszych usług daje gwarancję wysokiej jakości odbioru Telewizji Internetowej.

Podłączenie dekodera do sieci internetowej możemy zrobić przez standardowe gniazdo komputerowe sieci LAN lub przez Wi-Fi. Natomiast telewizor łączymy za pomocą kabla HDMI. Do obsługi dekodera służy dedykowany pilot, który oprócz klawiatury numerycznej oferuje szybki dostęp do wielu użytecznych funkcji potrzebnych w czasie codziennego oglądania programów TV.

Wybierz najlepszy pakiet
dla Ciebie

od 31,43 zł / mies.

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.