24.11.2023

Jackie Malton jest emerytowaną nadinspektor brytyjskiej policji, a także jedną z pierwszych kobiet, które dołączyły do słynnego Flying Squad – grupy specjalnej, zajmującej się walką z rozbojami. Malton była na pierwszej linii walcząc z przestępczością i przebiła szklany sufit jako oficerka śledcza Scotland Yardu.

„Patagonia: ukryty raj” zabiera widzów w hipnotyzującą podróż do serca tego rozległego i dzikiego regionu, rozciągającego się na części Argentyny i Chile. Seria składa się z trzech odcinków, które zagłębiają się w różnorodne ekosystemy, od potężnych Andów po najbardziej wysunięty na południe przylądek Horn. Każdy odcinek oferuje rzadkie spojrzenie na życie zwierząt, dla których Patagonia jest domem.

Jej prawdziwe doświadczenia stały się inspiracją dla serialu telewizyjnego „Główny podejrzany”. Teraz, po raz pierwszy, Jackie opowiada swoją niezwykłą historię. Pnąc się po kolejnych szczeblach kariery, musiała mierzyć się z mizoginią, homofobią i alkoholizmem, stając się jedną z najbardziej inspirujących policjantek swojego pokolenia.

 

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.