Październik miesiącem pracy zespołowej w POLSAT JimJam

04.10.2023

Programy emitowane w cyklu „Praca zespołowa” pokazują, że w naszym życiu czasem będą pojawiać się trudne wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Bohaterowie uczą, że z pomocą przyjaciół jesteśmy w stanie pokonać wszystkie przeszkody oraz pokazują, iż każdy członek zespołu ma inne mocne strony, które może wykorzystać podczas współpracy.
W ramach cyklu najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak: „Ricky Zoom”, „Stacyjkowo” oraz „Strażak Sam”. Na maraton bajek z odznaką „Praca zespołowa” zapraszamy codziennie od 5:50, 14:55 i 21:40!

POLSAT JimJam podkreśla, że wszystkie programy pojawiające się na kanale nie tylko bawią, ale też uczą. Towarzyszą najmłodszym w ich emocjonalnym i intelektualnym rozwoju, uczeniu się nowych słów, a także kształtowaniu empatii i wrażliwości. Programy opatrzone odznaką „Praca zespołowa” pokazują widzom, jak może wyglądać efektywna praca w grupie.
W bajce „Strażak Sam” dzielny Strażak ratuje swoich przyjaciół i znajomych z różnych niebezpiecznych sytuacji. Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i na morzu. Mali widzowie śledzą przygody Sama i jego przyjaciół ucząc się, jak powinna wyglądać współpraca i jak można dzielić się obowiązkami w grupie.
Dzieci dowiadują się także, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości, bo dzięki odwadze i determinacji nie tylko jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, ale i możemy zdobywać nowe umiejętności.
Mały czerwony motor Ricky Zoom i jego najlepsi przyjaciele, Loop, Scootio oraz DJ, pędzą wszystkim z pomocą, przeżywając przy tym masę wspaniałych przygód. Pełna akcji seria „Ricky Zoom” pokazuje najmłodszym czym jest prawdziwa przyjaźń, wspierająca społeczność, a także na czym polega samodzielność. Odważne pojazdy codziennie muszą stawić czoła wyzwaniom, jednak w zgranej paczce żadne trudności nie są im straszne!
Wilson, Koko i Bruno, czyli bohaterowie bajki „Stacyjkowo”, to trzy sympatyczne i energiczne lokomotywy. Przyjaciele mają do wykonania ważne zadania, a po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Młode ciuchcie muszą się jeszcze wiele nauczyć i są zdeterminowane, by osiągnąć wyznaczone cele. Każdy odcinek stanowi cenną lekcję – maluchy dowiedzą się między innymi jak ważna jest punktualność i uważne słuchanie poleceń. Lokomotywy poprzez swoje postępowanie pokażą także małym widzom, że na przyjaciół zawsze można liczyć, i że należy pomagać wszystkim, którzy tego potrzebują.

Na bajki z odznaką „Praca zespołowa” zapraszamy codziennie o 5:50, 14:55 i 21:40 od 1 października w POLSAT JimJam. Odkryj, jak wiele możesz nauczyć się przez zabawę!

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.