W najnowszej serii „Sydney: lotnisko pod kontrolą” kanał National Geographic zabiera swoich widzów za kulisy jednego z najbardziej ruchliwych lotnisk na półkuli południowej, które obsługuje nawet 900 lotów dziennie.

Na efektywne działanie oraz jak najmniejszą ilość opóźnień wpływa wiele czynników, które często nie są zależne od człowieka. Zmienna pogoda, problemy techniczne i inne, często zaskakujące okoliczności… W takich warunkach nawet najdrobniejszy błąd może mieć katastrofalny wpływ nie tylko dla podróżujących, ale również pracowników oraz wizerunek lotniska. Jak z presją i przeciwnościami radzą sobie pracownicy lotniska? Między innymi na to pytanie odpowie nowy program National Geographic.

 

SYDNEY: LOTNISKO POD KONTROLĄPREMIERA: poniedziałek 11 marca o godz. 22:00 PREMIEROWE ODCINKI: poniedziałki o  22:00

Przyłącze do sieci

Chciałbyś mieć w swoim miejscu zamieszkania nasze usługi?

58 738 97 01

lub WYPEŁNIJ FORMULARZ

58 738 97 01
nasza infolinia jest czynna: 24h/7

Możesz zostawić też swój numer telefonu.
Zadzwonimy do Ciebie
i wspólnie dobierzemy ofertę.

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 20.00.

Państwa rozmowy realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 20.00. Prosimy wziąć to pod uwagę planując rozmowę. Rozmowy zaplanowane na weekend, będą realizowane po weekendzie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.